BESKID ŚLĄSKI 1 DZIEŃ

Jednodniowa wycieczka w najbliższe nam góry – Beskid Śląski. W programie edukacja wśród zwierząt w Leśnym Parku Niespodzianek, zwiedzanie Wisły oraz odrobina ruchu na Równicy.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM RAMOWY
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
POBIERZ PROGRAM W PDF

PUNKTY PROGRAMU

Wjazd na Równicę: jeden z najważniejszych punktów turystycznych Ustronia. Wejście na szczyt (ok. 20 minut). Pod szczytem znajdują się schronisko górskie, tor saneczkowy, budki z pamiątkami.

Leśny Park Niespodzianek: spacer wśród dzikich zwierząt (możliwość karmienia), pokazy sokolnicze, pokazy lotów sów, ścieżka edukacyjna, aleja – świat bajek, plac zabaw (ok. 2,5h)

WISŁA:
zwiedzanie centrum miasta: Domek Myśliwski Habsburgów, centrum miejscowości, Aleja Sław Sportu, Pomnik Ślązaczki
Galeria Sportowych Trofeów Adama Małysza
Skocznia im. Adama Małysza w Wiśle Malince: wjazd kolejką na skocznię, zwiedzanie kawiarenki, w której skoczkowie oczekują na start
wodospad na Wiśle: 8-metrowy, sztuczny wodospad powstały latach ’50
Jezioro Czerniańskie – miejsce, w którym Biała i Czarna Wisełka łączą się, dając początek Wisełce

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

Cena obejmuje:

– przejazd autokarem klasy lux (DVD, klimatyzacja, WC),

– opłaty drogowe i parkingowe,

– realizacja programu podstawowego,

– bilety wstępu do Leśnego Parku Niespodzianek, Galerii Trofeów Adama Małysza oraz na wjazd wyciągiem na skocznię w Wiśle Malince,

– opieka pilota – przewodnika górskiego przez cały czas wycieczki,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 na 15 uczestników) i kierownika wycieczki.

Opcje dodatkowe:

– Organizacja Zielonego Kuligu – przejazd wozami doliną Białej Wisełki z przerwą na pieczenie kiełbasek w góralskiej kolibie (ok. 1,5h): 30 zł/os.

– Zamiana Równicy na Czantorię – wjazd kolejką krzesełkową na Polanę Stokłosica i wejście piesze na szczyt (ok. 30 minut w jedną stronę): 15 zł/os.

– Lekcja w Muzeum Beskidzkim w Wiśle (do wyboru według aktualnych propozycji Muzeum): 8 zł/os.

– Możliwość organizacji wspólnego obiadu: 25 zł/os.

Program imprezy do pobrania w formie PDF: BESKID_ŚLĄSKI_1_DZIEŃ


© ORINOKO Art & Travel