BIELSKO-BIAŁA + INWAŁD 1 DZIEŃ

Połączenie edukacji w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej oraz rozrywki w Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
CENY I TERMINY

PROGRAM:

Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia: niezwykła podróż w czasie do ery mezozoiku. Goście stają oko w oko z Tyranozaurem Rexem, Kompsognatem czy Mamenchizaurem zapraszającym uczestników wycieczki na plażę. Unikalna kolekcja dinozaurów ze Stanów Zjednoczonych na każdym zrobi wrażenie. Oprócz oglądania wielkich gadów w parku można odpocząć pod trzcinowymi parasolami, przejść się krętymi ścieżkami Jaskini Tajemnic oraz zagrać w minigolfa.

– Wizyta w Studio Filmów Rysunkowych: 2 – godzinny program edukacyjny dostosowany do wieku uczestników. Składa się na niego prezentacja procesu produkcji filmu animowanego w miejscu, w którym te filmy naprawdę powstają. Dzięki pobytowi w Studio uczniowie poznają kolejne etapy tworzenia filmu animowanego i poszerzają swoją wiedzę na temat takich pojęć jak scenariusz filmowy, scenopis, animacja, fazowanie, filmowanie, efekty specjalne i dźwiękowe, czy też dowiedzą się na czym polega skład komputerowy. Uczniowie w kolejnych pomieszczeniach zobaczą jak twórcy zmieniają scenariusz w gotowy film. Podczas pobytu w Studio odwiedzający obcują z prawdziwymi dekoracjami, rekwizytami, projektami postaci i rysunkami animacyjnymi. Każda taka wizyta kończy się w kinie „Studio” pokazem filmów produkcji SFR (ok. 40 min)

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

CENA OBEJMUJE:

– Przejazd autokarem klasy LUX (DVD, klimatyzacja, WC),

– opłaty drogowe i parkingowe,

– bilety wstępu do Dinolandii oraz SFR w Bielsku – Białej,

– opieka pilota – przewodnika przez cały czas wycieczki,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

W celu zapoznania się z ofertą cenową oraz rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

ORINOKO ART & TRAVEL

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl

 


© ORINOKO Art & Travel