BIELSKO-BIAŁA + INWAŁD 1 DZIEŃ

Połączenie edukacji w Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej oraz rozrywki w Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM RAMOWY
ŚWIADCZENIA
POBIERZ PROGRAM

PUNKTY PROGRAMU:

Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia: niezwykła podróż w czasie do ery mezozoiku. Goście stają oko w oko z Tyranozaurem Rexem, Kompsognatem czy Mamenchizaurem zapraszającym uczestników wycieczki na plażę. Unikalna kolekcja dinozaurów ze Stanów Zjednoczonych na każdym zrobi wrażenie. Oprócz oglądania wielkich gadów w parku można odpocząć pod trzcinowymi parasolami, przejść się krętymi ścieżkami Jaskini Tajemnic oraz zagrać w minigolfa.

– Wizyta w Studio Filmów Rysunkowych: 2 – godzinny program edukacyjny dostosowany do wieku uczestników. Składa się na niego prezentacja procesu produkcji filmu animowanego w miejscu, w którym te filmy naprawdę powstają. Dzięki pobytowi w Studio uczniowie poznają kolejne etapy tworzenia filmu animowanego i poszerzają swoją wiedzę na temat takich pojęć jak scenariusz filmowy, scenopis, animacja, fazowanie, filmowanie, efekty specjalne i dźwiękowe, czy też dowiedzą się na czym polega skład komputerowy. Uczniowie w kolejnych pomieszczeniach zobaczą jak twórcy zmieniają scenariusz w gotowy film. Podczas pobytu w Studio odwiedzający obcują z prawdziwymi dekoracjami, rekwizytami, projektami postaci i rysunkami animacyjnymi. Każda taka wizyta kończy się w kinie „Studio” pokazem filmów produkcji SFR (ok. 40 min)

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

CENA OBEJMUJE:

– Przejazd autokarem klasy LUX (DVD, klimatyzacja, WC),

– wstępy do Dinolandii oraz SFR w Bielsku – Białej,

– opieka pilota – przewodnika przez cały czas wycieczki,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

Program do pobrania w formie pliku PDF: BIELSKO_BIAŁA_INWAŁD_1_DZIEŃ


© ORINOKO Art & Travel