BIELSKO-BIAŁA + SZYNDZIELNIA + BANIALUKA 1 DZIEŃ

Wycieczka łącząca rekreację w postaci wjazdu i wejścia na szczyt Szyndzielni z poznaniem jak funkcjonuje jeden z najlepszych teatrów lalek Banialuka. Na naszej wycieczce przybliżymy podopiecznym to  wspaniałe miejsce w jednym z najstarszych teatrów lalek w Polsce i jednocześnie jednym z najbardziej znanych na świecie.

 

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
CENY I TERMINY

PROGRAM:

  Szyndzielnia: wjazd koleją linową, wejście na wieżę widokową przy górnej stacji kolejki, spacer na szczyt, przerwa w schronisku w drodze powrotnej, zjazd kolejką do Bielska – Białej.

–  Wizyta w Teatrze Lalek Banialuka: pod przewodnictwem aktorów Banialuki uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć teatr od kulis. Wejdą na scenę teatralną, poznają teatralne zaplecze, pracownie krawieckie, plastyczne i stolarskie, dowiedzą się jak powstają przedstawienia teatralne i jaki zespół każdorazowo je tworzy, poznają najstarszych aktorów teatru – lalki oraz wielość sposobów ich animacji. Spektakl – do wyboru zgodnie z repertuarem aktualnym dla terminu wycieczki.

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

 

Cena obejmuje:

– Przejazd autokarem klasy lux

– Opłaty drogowe i parkingowe

– Wjazd i zjazd koleją linową Szyndzielnia

– Wstęp na wieżę widokową

– Wstęp do Teatru Banialuka, spektakl teatralny

– Opieka pilota – przewodnika przez cały czas wycieczki

– Bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

–  Zagroda Żubrów, lekcja przyrodnicza – 1,5h, lekcja obejmuje zwiedzanie całego obiektu z przewodnikiem, wraz z ekspozycjami stałymi oraz film o żubrach

–  Muzeum Ognia w Żorach: historia ognia i energii od czasów pradawnych do dziś. Ciekawa, edukacyjna wystawa multimedialna

– Możliwość organizacji wspólnego obiadu

W celu zapoznania się z ofertą cenową oraz rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

ORINOKO ART & TRAVEL

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel