BRAMA MORAWSKA

Zwiedzanie jednego z największych i najlepiej zachowanego zamku średniowiecznego w Czechach. Górujący nad całą doliną Bramy Morawskiej ukazuje piękne widoki które wywołują ogromny zachwyt tym miejscem. Barokowe miasto Kromeriż jest najpiękniejszym miastem Czech, posiada nie tylko wspaniałą  starówkę gdzie znajduje się perełka baroku czeskiego kościół św. Jana Chrzciciela i św. Maurycego, ale również piękne ogrody pałacowe gdzie mieści się mini zoo. Miejscem gdzie uchwycimy piękno, będą ogrody kwiatowe, jest to mistrzowskie założenie sztuki ogrodowej założonej przez Lichtensteinów.

 

 

 

 

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

– ZAMEK HELFSZTYN: jeden z największych zamków średniowiecznych w Czechach i jeden z najlepiej zachowanych w Europie, perła rodziny Pernsteinów, główna twierdza Bramy Morawskiej

– KROMERIŻ:

  • Spacer po starówce: wizyta w kościele św. Jana Chrzciciela (perełka baroku czeskiego) i św. Maurycego (gotyk), spacer po ślicznych ogrodach pałacowych, gdzie mieści się mini zoo, a na wolności spacerują pawie, pałac Biskupów Ołomunieckich (z zewnątrz).
  • Ogrody Kwiatowe – mistrzowskie założenie sztuki ogrodowej założone przez Lichtensteinów

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

  • Przejazd autokarem klasy lux,
  • opłaty drogowe w Polsce i Czechach,
  • wstęp na Zamek Helfsztyn oraz do Ogrodów Kwaitowych,
  • ubezpieczenie zagraniczne NNW i KL,
  • opieka doświadczonego przewodnika – pilota wycieczek zagranicznych przez cały czas wycieczki.
  • Bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

 

– Obiad grupowy

– Zbraszowskie Jaskinie Aragonitowe

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel