BRAMA MORAWSKA

Brama Morawska zachwyca za każdym razem. Wyjazd ten jest dla osób ciekawych świata, architektury i piękna natury. Zamek Helfsztyn który odwiedzimy, jest jednym z największych zamków średniowiecznych w Czechach i jednym z najlepiej zachowanych w Europie, jest perłą rodziny Pernsteinów, główną twierdzą Bramy Morawskiej . Wejdziemy na dziedziniec, wieżę oraz zwiedzimy tamtejsze wystawy. Bardzo ciekawym punktem programu są ogrody kwiatowe, kolorowe a zarazem mistrzowskie założenie sztuki ogrodowej założonej przez Lichtensteinów. Po zwiedzaniu  starówki w Kromeriż, Pałacu Biskupów Ołomunieckich udamy się do winiarni win biskupich gdzie będziemy mieli możliwość ich degustacji.

 

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

ZAMEK HELFSZTYN – jeden z największych zamków średniowiecznych w Czechach i jeden z najlepiej zachowanych w Europie, perła rodziny Pernsteinów, główna twierdza Bramy Morawskiej (wejście na dziedzińce, wieżę, zwiedzanie wystaw)

KROMERIŻ – najładniejsze barokowe miasto Moraw:

Ogrody Kwiatowe – mistrzowskie założenie sztuki ogrodowej założone przez Lichtensteinów

Spacer po starówce: na trasie m.in.: kościół św. Jana Chrzciciela (perełka baroku czeskiego), renesansowy ratusz, kwartał żydowski, spacer po ślicznych ogrodach pałacowych

Pałac Biskupów Ołomunieckich (z zewnątrz) (ew. zwiedzanie wnętrz możliwe wg. opcji płatnych)

Zwiedzanie winiarni biskupiej (z degustacją win)

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

 – Przejazd autokarem klasy lux,

 – opłaty drogowe w Polsce i Czechach,

 – wstęp do piwnic winnych,

 – degustacja 4 win,

 – wstęp do „Kvetnej Zahrady”,

 – wstęp na zamek Helfsztyn,

 – ubezpieczenie NNW i KL zagraniczne,

 – opieka doświadczonego przewodnika – pilota wycieczek zagranicznych przez cały czas wycieczki.

– Pałac Biskupów: sale reprezentacyjne

– Wspólny obiad

– Zbraszowskie Jaskinie Aragonitowe


 

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel