BYCZYNA 1 DZIEŃ

Kompleksowy pobyt w średniowiecznym grodzie rycerskim jest niezapomnianą przygodą, a uczestniczenie w rozmaitych zajęciach rycerskich przynosi wiele satysfakcji i radości. Pisanie gęsim piórem, zwiedzanie wystawy tortur czy strzelanie z łuku i włóczni z pewnością nie należy do codzienności, dlatego jest to najlepsza forma oderwania się od obowiązków i nudy. Dla uzupełnienia przygód widowiska dostarczają zwierzątka w pobliskim mini zoo.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
CENY I TERMINY

Kompleksowy pobyt w średniowiecznym grodzie rycerskim w Byczynie – warsztaty rycerskie.

Podczas pobytu dzieci biorą udział w żywych lekcjach historii i warsztatach edukacyjnych o szerokiej tematyce średniowiecznej: w zależności od możliwości czasowych grupy i aktualnego składu warowni, są to: pisanie gęsim piórem, nauka tańca dawnego, ceramika, tkactwo, wybijanie monet, zabawy plebejskie, zwiedzanie wystawy tortur, przymierzanie strojów i uzbrojenia, pokazy walk rycerskich, fechtunek, nauka strzelania z łuku i rzutu włócznią.

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

Cena obejmuje:

– przejazd autokarem klasy lux,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– wstęp do grodu wraz z warsztatami rycerskimi (3 – 4 godziny),

– ognisko z pieczeniem kiełbasek,

– opieka pilota przez cały czas trwania imprezy,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

W celu zapoznania się z ofertą cenową oraz rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

ORINOKO ART & TRAVEL

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl

 


© ORINOKO Art & Travel