DOLNA MORAVA

Jeżeli lubisz abstrakcyjne atrakcje to ten wyjazd jest dla Ciebie!  Punt widokowy na Górze Boskiej to tylko początek. Udamy się na Ścieżkę w obłokach, jest to jedna z najnowszych i największych atrakcji turystycznych okolic Śnieżnika. Zaczynamy od wjazdu wyciągiem krzesełkowym z miejscowości Dolni Morava, przechodzimy pod wieżę widokową i wchodzimy na upragnioną wieżę Śnieżkę. Dla chętnym zamiast zejścia z wieży jest możliwość zjazd rynną. Jest to niesamowite miejsce z cudownym widokiem. Po naszych pełnych wrażeń atrakcjach ruszamy do Browaru Holba. Odbędzie się prezentacja narzędzi browarników niezbędnych do produkcji i dystrybucji piwa. Zwiedzanie łączy przeszłość z teraźniejszością, ponieważ po części historycznej przejdziemy na współczesną produkcję piwa, by zgłębić jej tajniki.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

KRALIKY

– punkt widokowy na Górze Matki Boskiej, nieopodal klasztoru, którego początki sięgają XVIIw.

ŚCIEŻKA W OBŁOKACH

– jedna z najnowszych i największych atrakcji turystycznych okolic Śnieżnika. Wjazd wyciągiem krzesełkowym z miejscowości Dolni Morava, przejście pod wieżę widokową (200 m), wejście na wieżę  „Ścieżka w Obłokach”. Dla chętnych zamiast zejścia z wieży możliwy zjazd rynną (dodatkowo płatne we własnym zakresie 50 CZK). Doskonały punkt widokowy na okolicę i nie tylko…

BROWAR HOLBA

– prezentacja narzędzi browarników niezbędnych do produkcji i dystrybucji piwa. Zwiedzanie łączy przeszłość z teraźniejszością, ponieważ po części historycznej przejdziemy na współczesną produkcję piwa, by zgłębić jej tajniki.

– czas na obiad w restauracji przy browarze Holba (we własnym zakresie uczestników)

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Transport autobusem klasy lux,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– bilety wstępu na wyciąg Dolni Morava,

– Ścieżkę w Obłokach oraz zwiedzanie Browaru Holba i Muzeum Browarnictwa,

– opieka pilota – przewodnika przez cały czas imprezy,

– ubezpieczenie zagraniczne NNW i KL.

– Istnieje możliwość zamiany punktu widokowego na Górze Matki Boskiej na Twierdzę Warowną Horka w  Kralikach – stanowi najbardziej dopracowaną budowlę tego rodzaju na terytorium Czech

Możliwość organizacji obiadu grupowego (specjalność zakładu: piwowarski gulasz z knedlikiem)

Degustacja piw Browaru Holba – 4 rodzaje piwa x 0,3l na osobę

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel