DREAM PARK OCHABY 1 DZIEŃ

Przeżyj niesamowitą przygodę w Dream Park Ochaby! Tyle atrakcji w jednym miejscu z pewnością nie pozwoli się nudzić. 5 hektarów fantastycznie zagospodarowanego terenu sprawa, że można szaleć cały dzień. Dla tych, co chcą odpocząć, jest przeznaczona kręta alejka w otoczeniu pięknej i posiadającej dużo niespodzianek zieleni. Nie ma na co czekać: dom do góry nogami, park linowy, wystawa krokodyli, oceanarium prehistoryczne, park dinozaurów, park miniatur, kino 6D, kino 2D, labirynt w kukurydzy, małpi gaj, żywe tropikalne ryby, eurobungee, kula sferyczna, trampoliny, dmuchańce , plac zabaw i strzelnica czekają na Ciebie!

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
CENY I TERMINY

Do atrakcji parku należą: dom do góry nogami, park linowy, wystawa krokodyli, oceanarium prehistoryczne, park dinozaurów, park miniatur, kino 6D, kino 2D, labirynt w kukurydzy, małpi gaj, żywe tropikalne ryby, eurobungee, kula sferyczna, trampoliny i dmuchańce, plac zabaw, strzelnica.

Co bardzo ważne, kupując jeden bilet wstępu można do woli korzystać ze wszystkich atrakcji parku. Wyczerpanych rozrywką Park zaprasza do własnej restauracji, a przed wyjściem na zakup pamiątek (obie atrakcje płatne osobno).

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

CENA OBEJMUJE:

– przejazd autokarem klasy lux,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– wstęp do Dream Parku,

– opieka pilota przez cały czas wycieczki

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

Zagroda Żubrów, lekcja przyrodnicza – 1,5h, lekcja obejmuje zwiedzanie całego obiektu z przewodnikiem, wraz z ekspozycjami stałymi oraz film o żubrach

Muzeum Ognia w Żorach: historia ognia i energii od czasów pradawnych do dziś. Ciekawa, edukacyjna wystawa multimedialna

W celu zapoznania się z ofertą cenową oraz rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

ORINOKO ART & TRAVEL

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl

 


© ORINOKO Art & Travel