GORĄCE ŹRÓDŁA NA ORAWIE

Od 18.11.2017

Zapraszamy na jesienny relaks w gorących źródłach termalnych AquaPark Besenova! Odpocznij w 9 basenach z termalną lub czystą wodą o temperaturze do 40°C… Gorąca woda w basenach zewnętrznych o czerwonym kolorze zawiera wiele substancji mineralnych, które mają zbawienny wpływ na Twoją skórę, układ ruchowy i układ oddechowy. Oprócz harmonii ciała i duszy, czeka także zabawa dla wszystkich członków rodziny na 7 zjeżdżalniach, w basenie z falami czy sztucznej rzecze. Dzięki temu Bešeňová staje się idealnym wyborem nie tylko dla chcących odpocząć, ale także dla rodzin z dziećmi. Jednak Orawa nie tylko relaksem stoi, ale także wspaniałymi zabytkami. Przed wizytą w AqaParku odwiedzimy Orawski Podzamok, gdzie znajduje się jeden z największych słowackich zamków: Zamek Orawski. Przejdziemy główną trasę zwiedzania, która na swojej drodze oprócz historycznych komnat oferuje wejście na najwyższy punkt zamku – Cytadelę.

 

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
CENA
ZAPISY

– wyjazd z Raciborza o 8:00

ZAMEK ORAWSKI (Orawski Podzamok) – najsłynniejszy zamek Słowacji – zabytek kultury narodowej. Prezentuje wiele stylów architektonicznych od średniowiecza po współczesność. Trasa zwiedzania obejmuje zamek dolny, środkowy, górny i cytadelę z pięknym punktem widokowym na okolicę.

CZAS WOLNY w Oravskim Podzamoku (u stóp Zamku Orawskiego) na zakup pamiątek, obiad etc. (we własnym zakresie uczestników).

ODPOCZYNEK w AQUAPARK BEŠENOVA – 3 godziny zabawy i relaksu w gorących wodach termalnych: baseny zewnętrzne z wodą termalną o temperaturze od 26ºC do 40ºC, baseny wewnętrzne z wodą czystą, jacuzzi w hali basenowej, outdoor fitness, basen ze sztucznymi falami, wieża z 6 zjeżdżalniami o łącznej długości ponad 1 km, basen dziecięcy z atrakcjami …

– powrót w godzinach nocnych (ok. 24.00)

CENA za osobę:
Dorośli 149 zł + 30 EUR

Klub Podróżnika Orinoko: 135 zł + 30 EUR
Seniorzy posiadający kartę Senior 60+ UM Racibórz: 140 zł + 25 EUR
Dzieci 3-6 lat: 120 zł + 15 EUR
Dzieci 6-12 lat: 120 zł + 20 EUR
Młodzież 12-18 lat: 140 zł + 25 EUR

 

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem klasy lux (WC, klimatyzacja, DVD), opłaty drogowe w Polsce, Czechach i Słowacji, bilet wstępu do Orawskiego Zamku (główna trasa zwiedzania, przewodnik w języku polskim), wstęp na 3 godziny do AquaPark Bešenova, ubezpieczenie turystyczne zagraniczne NNW i KL, opieka doświadczonego przewodnika – pilota wycieczek zagranicznych przez cały czas wycieczki.

 

Aby zapisać się na wyjazd:

Przyjdź do biura Orinoko Art & Travel na ul. Opawskiej 38 (na przeciwko E’Leclerc) – tu możesz dowiedzieć się o wolnych miejscach, wpłacić należność za wyjazd oraz podać swoje dane do ubezpieczenia.

Informacje o dostępności miejsc udzielamy także telefonicznie pod numerem 32 740 92 00.

Ulotka informacyjna: GORACE_ZRODLA_ORAWA_2017


© ORINOKO Art & Travel