ŻARKI – KREATYWNA PRZYGODA

Wyjazd ten jest połączeniem nauki i zabawy. Słodkie warsztaty dla dzieci w każdym wieku. W manufakturze Hokus Pokuss maluchy mogą na własne oczy zobaczyć, jak powstają cukierki oraz lizaki, następnie same mogą przygotować własny słodki upominek. W pracowni EtnoJura odbywają się warsztaty z wikliną (nawet najmłodsze dzieci z pomocą rodziców mogą upleść ciekawe ozdoby z wikliny), warsztaty druku na tkaninie, robienie lalek czy zabawek ze słomy. A na koniec coś na ząb, własnoręcznie wyrobione pizze wykonane przez najmłodszych.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA:
ZAPISY

PROGRAM:

Muzeum Dawnych Rzemiosł STARY MŁYN: to miejsce, w którym nowoczesność łączy się z tradycją a zabawa z nauką. Autentyczne maszyny, multimedialne prezentacje i interaktywne zabawy, a to wszystko w starym młynie!

EtnoJura: różnorodna zabawa inspirowana naturalnymi materiałami. Do wyboru warsztaty z motania zwierzątek z siana, wyplatania serc z wikliny lub tworzenie zabawek z drewna.

– Słodka przygoda w HokusPokus: pokaz wytwarzania lizaków
i cukierków, od momentu, kiedy cukier jest w formie płynnej. Każdy uczestnik może skosztować jeszcze ciepłego cukierka oraz wychodzi z pokazu z własnoręcznie przygotowanymi słodyczami.

Coś na ząb – warsztaty wyrobu pizzy: każde dziecko pod okiem Szefa Kuchni robi własnoręcznie pizzę z wybranych składników. Dla wszystkich uczestników w cenie także soczek.

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

 

ŚWIADCZENIA:

– Przejazd autokarem klasy lux,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– bilety wstępu do Muzeum Dawnych Rzemiosł,

– warsztaty w EtnoJurze, HokusPokus oraz wyrób pizzy,

– towarzystwo pilota przez cały czas wycieczki,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel