KARLOVA STUDANKA + PRADZIAD

Spacer  po  uzdrowisku Karlova Studanka i pyszna kawka na początek. Wjeżdzamy autobusem na Ovćarnię która ma wysokość 1300 m.n.p.m. Następnie, przechodzimy szlakiem który prowadzi łagodną drogą asfaltową na szczyt Pradziada. Na szczycie, znajduje się charakterystyczna, widoczna z daleka iglica. Czubek wieży na Pradziadzie jest najwyżej położonym punktem stałym w całych Sudetach. Warto przekonać się samemu dokąd można sięgnąć wzrokiem przy dobrych warunkach pogodowych. Na koniec według uznania powrót autobusem, bądź zejście szlakiem pełnym wąwozów i wodospadów.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

– wyjazd ok. 7.00 rano

 – KARLOVA STUDANKA – spacer po uzdrowisku, czas na kawę

 – wjazd autobusem na Ovćarnię (tzw. górny parking na wysokości 1300 m.n.p.m)

 – przyjście na szczyt Pradziada (1492 m.n.p.m) szlak prowadzi łagodną drogą asfaltową

 – powrót autobusem lub Dolina Białej Orawy (ok. 2 godziny zejścia szlakiem pełnym wąwozów i wodospadów)

– powrót (w zależności od opcji – pomiędzy 18.00 a 20.00

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

 – Przejazd autokarem klasy lux (video, klimatyzacja itp.),

 – ubezpieczenie NNW i KL zagraniczne,

 – parkingi (w tym wjazd na Ovcarnię),

  – usługa przewodnika górskiego – pilota wycieczek zagranicznych.

OPCJE ALTERNATYWNE (zamiast Pradziada lub jako punkt dodatkowy):

1. Park Termalny VELKIE LOSINY (uzdrowisko termalne należy do najstarszych i najbardziej znanych morawskich uzdrowisk, wody lecznicze o temp 36°C, baseny wewnętrzne i zewnętrzne, bicze wodne, jacuzzi etc)

2. Rejvíz i mszyste jeziorko
Rejvíz to największy kompleks pagórkowatych terenów bagiennych z torfowiskami porośniętymi lasami i łąkami na północnych Morawach i na Śląsku. Znajduje się niedaleko górskiej osady Rejvíz w pierwszej strefie chronionego parku krajobrazowego Jesioniki. Jednym z najciekawszych miejsc Rejvízu jest Wielkie mszyste jeziorko, do którego prowadzi ścieżka edukacyjna (szlak ok. 3 km, poziom bardzo łatwy).

3. Ścieżka w chmurach (Dolni Morawa) – wjazd kolejką krzesełkową na górę + wstęp na wieżę spacerową

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel