KATOWICE: KULTURA + ROZRYWKA 1 DZIEŃ

Zwiedzanie muzeum Śląskiego w Katowicach to ciekawe doświadczenie. Ogrom wiedzy o historii Śląska czeka na wystawie „Światło historii. Górny Śląsk na przestrzeni wieków”. Ekspozycja w formie labiryntu po kolei prowadzi przez kolejne epoki i na ich tle ukazuje dzieje Śląska. W zależności od warunków atmosferycznych jest także możliwość wjazdu na taras widokowy na wieży szybu Warszawa. W punkcie programu znajduje się również zwiedzanie z przewodnikiem gmachu Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Na koniec proponujemy godzinne szaleństwo podczas lekcji WF-u w parku trampolin JUMP CITY.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
CENY I TERMINY

PROGRAM:

-MUZEUM ŚLĄSKIE W KATOWICACH: nowoczesne, multimedialne centrum wiedzy powstałe na miejscu Kopalni Katowice. Główną atrakcją muzeum jest bogata w eksponaty oraz ilość przekazywanej wiedzy wystawa „Światło historii. Górny Śląsk na przestrzeni wieków”. Ekspozycja w formie labiryntu pozwala poznać Śląsk od dziejów pradawnych po współczesność z gwarancją, że żadnego faktu się nie ominie. W zależności od warunków atmosferycznych możliwość wjazdu na taras widokowy na wieży szybu Warszawa.

– NARODOWA ORKIESTRA SYMFONICZNA POLSKIEGO RADIA: zwiedzanie z przewodnikiem, na trasie m.in sala koncertowa mieszcząca 1800 osób

JUMP CITY – LEKCJA WF: godzinny wstęp do parku trampolin w Katowicach. Zajęcia z instruktorami poprzedzone są odpowiednią rozgrzewką, a po animacjach jest także czas wolny na samodzielną zabawę.

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

Cena obejmuje:

– przejazd autokarem klasy lux,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– bilety wstępu do Muzeum Śląskiego (zwiedzanie indywidualnie),

– zwiedzanie NOSPR z przewodnikiem,

– lekcja wf w Jump City + skarpetki antypoślizgowe,

– towarzystwo pilota przez cały czas wycieczki,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób)
i kierownika wycieczki.

W celu zapoznania się z ofertą cenową oraz rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

ORINOKO ART & TRAVEL

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel