KATOWICE – KULTURA I ROZRYWKA

Zwiedzanie muzeum Śląskiego w Katowicach to ciekawe doświadczenie. Eksponaty oraz bogate przekazanie wiedzy pokaże nam wystawa „Światło historii. Górny Śląsk na przestrzeni wieków”.  Ekspozycja w formie labiryntu oraz możliwość wjazdu na taras widokowy na wieży szybu Warszawa jest dodatkową, a zarazem wyjątkową atrakcją. W punkcie programu znajduje się również Narodowa orkiestra symfoniczna polskiego radia, zwiedzanie jej jest z przewodnikiem, co jest tego plusem, a na trasie można zobaczyć m.in. sale koncertową mieszczącą 1800 osób. Na koniec, można pozwolić sobie na ogrom szaleństwa a największym w Polsce parku tematycznym Legendia!

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
ZAPISY

MUZEUM ŚLĄSKIE W KATOWICACH:

Nowoczesne, multimedialne centrum wiedzy powstałe na miejscu Kopalni Katowice. Główną atrakcją muzeum jest bogata w eksponaty oraz ilość przekazywanej wiedzy wystawa „Światło historii. Górny

Śląsk na przestrzeni wieków”. Ekspozycja w formie labiryntu pozwala poznać Śląsk od dziejów pradawnych po współczesność z gwarancją, że żadnego faktu się nie ominie. W zależności od warunków aatmosferycznych możliwość wjazdu na taras widokowy na wieży szybu Warszawa.- NARODOWA

ORKIESTRA SYMFONICZNA POLSKIEGO RADIA: zwiedzanie z przewodnikiem, na trasie m.in sala koncertowa mieszcząca 1800 osób- LEGENDIA: największy w Polsce park tematyczny, którego przesłaniem jest nie tylko dobra zabawa ale także istotny jest wątek edukacyjny związany z pięknym dziedzictwem kulturowym jakim są legendy, baśnie i opowiadania.

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

 

-Przejazd autokarem klasy lux,

-opłaty drogowe i parkingowe,

-bilety wstępu do Muzeum Śląskiego (zwiedzanie indywidualnie),

-zwiedzanie NOSPR z przewodnikiem,

-wstęp do Parku Rozrywki Legendia,

-towarzystwo pilota przez cały czas wycieczki

-bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel