KRAKÓW + MANGGHA 1 DZIEŃ

Wycieczka ta to oryginalny sposób na poznanie przez dzieci i młodzież kultury japońskiej. Dzięki specjalnie opracowanemu programowi „Japonia wczoraj i dziś”, zwiedzający mogą w atrakcyjnej i ciekawej formie zapoznać się z japońską sztuką i techniką. Doskonałą zabawę i sensoryczne wrażenia zapewnią nam warsztaty z pisma z elementami kaligrafii. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawowe znaki kanji wraz z bazową wiedzą na temat języka japońskiego.  Po tych wszystkich niesamowitych doświadczeniach można poznać wraz  z  przewodnikiem piękny Kraków!

 

 

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
CENY I TERMINY

PROGRAM:

– Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha – 2-godzinny program edukacyjny Japonia wczoraj i dziś zwiedzający mogą w atrakcyjnej i ciekawej formie zapoznać się z japońską sztuką i techniką.

Program składa się z trzech części:

Część I: film pokazujący Japonię na tle zmieniających się pór roku oraz prezentacja multimedialna przedstawiająca wybrane zagadnienia kultury, sztuki i życia codziennego w Japonii.

Część II: warsztaty pisma z elementami kaligrafii

Część III: zwiedzanie aktualnej wystawy z przewodnikiem.

 

– Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem – Droga Królewska: Smok Wawelski, Wawel – dziedziniec, ul. Grodzka, Rynek Główny (Sukiennice, Bazylika Mariacka z zewnątrz)

– Czas wolny na Rynku w Krakowie

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

Cena obejmuje:

– przejazd autokarem klasy lux,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– bilety wstępu do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha,

– usługa przewodnika w Krakowie,

– opieka pilota – przewodnika przez całą imprezę,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

W celu zapoznania się z ofertą cenową oraz rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

ORINOKO ART & TRAVEL

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel