KRASIEJÓW JURA PARK

Przenieś się w do krainy dinozaurów… Stan oko w oko z naturalnych rozmiarów gadami, przekonaj się, które z nich występowały na naszych terenach. Zobacz jak wyglądało ich środowisko naturalne. Zwiedź wystawę usytuowaną na czynnym stanowisku paleontologicznym! Znajdują się tam największe w Europie skamieniałości triasowych płazów, od których zwiedzających oddziela tylko szklana podłoga… Co więcej, od lipca do września można uważnie przyjrzeć się codziennej pracy paleontologów, dla których przygotowano specjalne ruchome stanowisko, przemieszczające się nad polem skamieniałości.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM RAMOWY
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE

– JURA PARK KRASIEJÓW – zwiedzanie Jura Parku – ścieżki edukacyjnej z przewodnikiem, multimedialnego Tunelu Czasu, Pawilonu muzealnego, Prehistorycznego Oceanarium, korzystanie ze wszystkich urządzeń Parku Rozrywki bez limitu (za wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monety oraz Kina Emocji Cinema 5D) oraz czas na odpoczynek lub pływanie na Jurajskiej Plaży

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem lub busem

– Opłaty drogowe i parkingowe

– Bilety wstępu do JURA PARKU

– Opieka pilota – przewodnika przez cały czas wycieczki

– Bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 na 15 uczestników) i kierownika wycieczki 

– Kino 5D

– Park Nauki i Ewolucji Człowieka – interaktywny pawilon muzealny w którym odbywa się podróż w czasie. Etapy podróży: poczekalnia, prom kosmiczny, wehikuł czasu. Wystawy:
· Okna Prehistorii: Zagłada wielkich dinozaurów, Początki dwunożności, Zejście z
drzew, Okno prehistorii, Pierwsza rodzina, Zabójcy i ofiary, Pierwsza miłość,
Konkurencja, Karły, Giganci, Pierwszy pogrzeb, Łowcy mamutów, Początki
sztuki;
· Lustro Ewolucji: Rozwój noża (narzędzi), Oetzi;
· Świadectwa Ewolucji: Rozwój naczyń, Rozwój pisma, Grobowiec, Wszyscy
jesteśmy braćmi

– Obiad (2 dania)

– ognisko z kiełbaskami


© ORINOKO Art & Travel