MIASTECZKO WESTERNOWE TWINPIGS 1 DZIEŃ

Wycieczka do Westernowego Miasteczka Twinpigs w Żorach. Podczas wycieczki do tego Parku Rozrywki będzie można poczuć się jak na prawdziwym dzikim Zachodzie. Czeka tam na nas wiele atrakcji takich jak: zjeżdżalnie, dojenie krów, kino 360 stopni, stare studio fotograficzne, karuzele i wiele innych atrakcji.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

Parków rozrywki jest wiele, ale Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS to miejsce magiczne, w którym realizują się nie tylko dziecięce marzenia. W Parku Rozrywki TWINPIGS wszystko jest możliwe! Można się stać kowbojem, Indianinem, poszukiwaczem przygód i złota. Pokonać ekscytujący parki linowy, bawić się w podchody w lesie, obejrzeć pojedynek rewolwerowców, pojeździć na kucyku, ale
i na zapierających dech karuzelach. Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS pozwala zajrzeć nie tylko do tajemniczego podziemia, ale też podmorskich głębin. Pogłaskać alpakę i wydoić krowę. Zjeść pyszny obiad, usiąść wygodnie w kinie 5D i sprawdzić swoje umiejętności, refleks, na wirtualnej, supernowoczesnej strzelnicy. Na odwiedzających w każdym wieku czeka ponad 40 atrakcji. Wizyta w świetnie zlokalizowanym Westernowym Parku Rozrywki w Żorach to nieskrępowana, beztroska, bezpieczna zabawa dla każdego.

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem, opłaty drogowe i parkingowe,

– Nielimitowany bilet wstępu na wszystkie atrakcje do Miasteczka Westernowego w Żorach (czas pobytu potrzebny do zaliczenia wszystkich atrakcji – ok 5-6 godzin),

– Opieka pilota przez cały czas wycieczki,

– Bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

– Muzeum Ognia w Żorach: 12 zł/os.

W celu zapoznania się z ofertą cenową oraz rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

ORINOKO ART & TRAVEL

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel