SANDOMIERZ + KAZIMIERZ DOLNY + PUŁAWY

Ciekawy i pełen atrakcji wyjazd. Bardzo dużo punków zwiedzania i czasu wolnego który wykorzystamy na pamiątki, jedzonko lub kawkę. Sandomierz urozmaicają: Wąwóz królowej Jadwigi, Brama Opatowska, Turystyczna Trasa Podziemna oraz starówka z bardzo zjawiskową katedrą i domem Długosza. Kazimierz, poprowadzi nas przez Duży i Mały Rynek, jatki żydowskie, bramę obronną i ruiny zamku obronnego oraz wiele innych niespodzianek  które czekają na spragnionych wiedzy turystów. Puławy zakończą naszą podróż gdzie na zespole parkowo – pałacowym będziemy mogli zrobić nie jedno wspaniałe zdjęcie pamiątkowe.

 

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
ZAPISY

SANDOMIERZ:

– Wąwóz Królowej Jadwigi

– wejście na Bramę Opatowską

– Turystyczna Trasa Podziemna

– spacer po starówce:

– ucho igielne,

– katedra,

– dom Długosza

– czas wolny na sandomierskim rynku

KAZIMIERZ:

– Duży i Mały Rynek, jatki żydowskie, wejście na basztę obronną i ruiny zamku    obronnego, zabytkowe kamienice na starówce, stare spichlerze, Góra Trzech Krzyży, Fara (organy barokowe)

– czas wolny na starówce (ok. 1h)

– rejs statkiem po Wiśle (1h)

PUŁAWY – spacer po zespole parkowo – pałacowym

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

 

 – Przejazd autokarem klasy lux,

 – opłaty drogowe i parkingowe,

 – nocleg w pensjonacie lub hotelu,

 – obiadokolacja,

 – śniadanie,

 –  zwiedzanie Kazimierza z przewodnikiem, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów: trasa podziemna i brama opatowska w Sandomierzu, góra trzech krzyży, zamek i baszta obronna w Kazimierzu;

 – opieka pilota – przewodnika przez cały czas imprezy.

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel