SANKTUARIA ŚLĄSKIE

Jednodniowa pielgrzymka do wybranych śląskich sanktuariów. Górująca nad Opolszczyzną Góra św. Anny, uznana za jedyny na Opolszczyźnie pomnik historii to nie tylko klasztor franciszkanów i bazylika… To także kalwaria, Grota Lurdzka czy słynny kamienny amfiteatr…   W programie także Kaplica św. Jacka w Kamieniu Śląskim, miejscu urodzenia swojego patrona,  będąca częścią kamieńskiego zamku;  Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Głogówku, a także Klasztor Paulinów oraz Parafia Trójcy Świętej i Matki Boskiej Częstochowskiej.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM RAMOWY
ŚWIADCZENIA

– GÓRA ŚW. ANNY: Sanktuarium św. Anny Samotrzeciej, Kalwaria Góry św. Anny

– KAMIEŃ ŚLĄSKI: Sanktuarium św. Jacka,

– GŁOGÓWEK: Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej

– MOCHÓW – PAULINY: parafia Trójcy Świętej i Matki Boskiej Częstochowskiej, Klasztor Paulinów

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem

– Opłaty drogowe i parkingowe

– Towarzystwo pilota – przewodnika przez cały czas pielgrzymki


© ORINOKO Art & Travel