SKY BRIDGE – MOST WISZĄCY W DOLNEJ MORAWIE

2.07.2022 (SOBOTA)

Po raz drugi wracamy do Dolnej Morawy, tym razem zobaczyć i przejść się najdłuższym na świecie mostem wiszącym dla pieszych. Zanim wjedziemy kolejką krzesełkową na główny punkt programu odwiedzimy Muzeum Bouda, gdzie w czasie 1,5-godzinnego przejścia z przewodnikiem zobaczymy schrony bojowe, podziemne korytarze i sale ukryte w masywie skalnym. Wjedziemy również na punkt widokowy na Górze Matki Boskiej w Kralikach, gdzie znajduje się klasztor, którego początki sięgają XVIIw.

Czy odważysz się wejść na most? 🙂

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
CENA I ŚWIADCZENIA
ZAPISY

PROGRAM:

• MUSEUM BOUDA – zwiedzanie z przewodnikiem muzeum fortyfikacji czechosłowackich. W czasie 1,5-godzinnego spaceru zobaczymy schrony bojowe, podziemne korytarze i sale ukryte w masywie skalnym.

• KRALIKY – punkt widokowy na Górze Matki Boskiej, nieopodal klasztoru, którego początki sięgają XVII w.;

• MOST WISZĄCY SKY BRIDGE – nowa atrakcja dla osób lubiących adrenalinę. Most zawieszony na wysokości 95 metrów nad głęboką górską doliną, mierzący 721m długości. Przejazd wyciągiem krzesełkowym w 2 strony plus czas wolny na przejście mostu.

• CZAS WOLNY NA OBIAD

CENA: 170 zł/os.

Klub Podróżnika Orinoko: 160 zł/os.
Dzieci do lat 15 lat: 150 zł/os.

BILETY płatne dodatkowo (nie ujęte w cenie imprezy, przekazywane pilotowi w autokarze): wjazd i zjazd wyciągiem, wstęp na Most SKY BRIDGE 721 oraz do Muzeum Bouda w Techocinie:

Dorośli 950 CZK/os.
Emeryci 60+, dzieci 6-15 lat: 900 CZK/os.

ŚWIADCZENIA: Transport autobusem klasy lux, opłaty drogowe i parkingowe, opieka pilota – przewodnika przez cały czas imprezy, ubezpieczenie zagraniczne KL 10 000 EUR i NNW 2 000 EUR.

Zapisy przyjmujemy na dwa sposoby:

1) W BIURZE: ORINOKO ART & TRAVEL ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz, tel. 32 740 92 00, 515 739 642

2) ZDALNIE: w takim wypadku prosimy najpierw o kontakt telefoniczny. Po podaniu przez Państwa danych do umowy – wyślemy do Państwa wypełnioną umowę (mailem), którą – po sprawdzeniu i zaakceptowaniu – odeślą Państwo do nas.

 

POBIERZ OFERTĘ W PDF: SKY BRIDGE – MOST WISZĄCY


© ORINOKO Art & Travel