SZALONA PRZYGODA W ŻORACH 2 DNI

Amerykański Park Rozrywki TWINPIGS proponuje ponad 50 atrakcji, w tym m.in.: park linowy, kino 5D, karuzele i zagrody ze zwierzętami. Na wycieczce będzie okazja do poznania historii Ameryki. Nocleg zapewniony jest na terenie Parku Rozrywki w wyjątkowo klimatycznych pokojach z łazienkami. Zwiedzanie obejmuje również spacer ścieżkami edukacyjnymi o różnej tematyce. W Muzeum Ognia odbędzie się lekcja muzealna: Czym ugasić płomień i jak skutecznie wezwać pomoc. Dzieci będą wcielać się w rolę strażaka, naukowca i dyspozytora dzięki czemu uzyskają praktyczną wiedzą, która może uratować życie.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

 – Amerykański Park Rozrywki TWINPIGS: ponad 50 atrakcji, w tym m.in.: park linowy, kino 5D, karuzele i zagrody ze zwierzętami. Okazja do poznania historii Ameryki.

– Nocleg na terenie Parku w wyjątkowo klimatycznych pokojach z łazienkami

– zwiedzanie ścieżek edukacyjnych

– MUZEUM OGNIA – lekcja muzealna: Czym ugasić płomień i jak skutecznie wezwać pomoc. Wcielanie się w rolę strażaka, naukowca i dyspozytora można uzyskać praktyczną wiedzą, która może uratować życie

– Karaoke/dyskoteka

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem klasy lux, opłaty drogowe i parkingowe,

– nocleg w Amerykańskim Parku Rozrywki TWINPIGS ,

– obiad, kolacja, śniadanie,

– bilety wstępu do Amerykańskiego Parku Rozrywki TWINPIGS, Muzeum Ognia,

– opieka pilota przez cały czas wycieczki,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 na 15 uczestników) i kierownika wycieczki.

PARK WODNY AQUARION – nowoczesny obiekt rekreacyjno – sportowy. Posiada bogatą strefę rekreacyjną: zjeżdżalnie, rwąca rzeka, jacuzzi.

W celu zapoznania się z ofertą cenową oraz rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

ORINOKO ART & TRAVEL

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.p


© ORINOKO Art & Travel