TARNOWSKIE GÓRY+ SPŁYW MAŁĄ PANWIĄ

SOBOTA (WIOSNA/LATO)

Jednodniowa, edukacyjna wycieczka odkrywająca tajemnice śląskich podziemi… Zwiedzanie kopalni srebra przybliża arkana wydobywania cennego kruszcu w czasach, gdy o mechanicznym wydobyciu jeszcze nikt nie słyszał. Na trasie zwiedzania mogą znaleźć się m.in.: Komora Zawałowa (pozostaje w niezmiennym stanie od XIX wieku), Komora Niska (powierzchnia 2000m2 przy wysokości zaledwie 1m), zasypany szyb Szczęść Boże, a także chodnik wodny, który przepływa się łodzią. To nie jedyna atrakcja dnia- rodzinny ok. 3 godzinny spływ kajakami Małą Panwią, gdzie wisienką na torcie, czyli zakończeniem całego dnia będzie wspólne ognisko z kiełbaskami.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
CENA I ŚWIADCZENIA
ZAPISY

PROGRAM:

  • ZABYTKOWA KOPALNIA SREBRA w Tarnowskich Górach zwiedzanie Muzeum Górnictwa wraz z przepłynięciem łodziami podziemnej trasy turystycznej ok. 270 m.

  • SPŁYW MAŁĄ PANWIĄ: 3 godzinny spływ na odcinku Krupski Młyn- Kielcza. Trasa ta jest idealna dla osób starszych i rodzin z dziećmi. Po spływie wspólne ognisko z kiełbaskami.

CENA: 210 zł

Klub Podróżnika Orinoko: 190 zł/os.

Emeryci „60+”: 200 zł/os.

Dzieci do lat 15: 160 zł/os.

ŚWIADCZENIA

Przejazd autokarem klasy lux, bilet wstępu do Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach, przewodnik w kopalni, wypożyczenie kajaków, zestaw na grilla; opieka przewodnika i pilota przez cały czas wycieczki.

W obecnej sytuacji zapisy przyjmujemy na dwa sposoby:

1) W BIURZE; tak jak dotychczas

2) ZDALNIE; w takim wypadku prosimy najpierw o kontakt telefoniczny. Po podaniu przez Państwa danych do umowy – wyślemy do Państwa wypełnioną umowę (mailem), którą – po sprawdzeniu i zaakceptowaniu – odeślą Państwo do nas.

Wszelkich wyjaśnień udzielamy telefonicznie!

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz, tel. 32 740 92 00, 515 739 642.

Pobierz ofertę w PDF: Tarnowskie Góry


© ORINOKO Art & Travel