WADOWICE + ŁAGIEWNIKI

Odwiedź rodzinne miasto św. Jana Pawła II. Zwiedź Muzeum Papieskie w domu rodzinnym Karola Wojtyły oraz Bazylikę Ofiarowania NMP, w której znajdują się relikwie świętego. Spróbuj legendarnych, wyśmienitych wadowickich kremówek… Zwiedź Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, poświęcone życiu i działalności św. siostry Faustyny Kowalskiej, propagatorki kultu Bożego Miłosierdzia.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM RAMOWY
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE

WADOWICE:

– Wizyta w nowym Muzeum Papieskim
(Dom Rodzinny Jana Pawła II)

– Bazylika Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

– Czas na kawę z kremówkami
(we własnym zakresie)

KRAKÓW:

– Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
w Krakowie – Łagiewnikach.

…związane jest z życiem i działalnością św. siostry Faustyny Kowalskiej, propagatorki kultu Bożego Miłosierdzia. Od lat 40. XX wieku miejsce pielgrzymek związanych z obecnością łaskami słynącego obrazu Jezusa Miłosiernego oraz grobu św. Faustyny.

– ew. Czas Wolny na Rynku

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem lub busem

– Opłaty drogowe

– Opłaty parkingowe

– Bilet wstępu do Muzeum Papieskiego

– Usługa przewodnicka w Krakowie – Łagiewnikach

– Towarzystwo pilota – przewodnika przez cały czas wycieczki

– Wspólny obiad na Starym Mieście w Krakowie


© ORINOKO Art & Travel