WARSZAWA

Warszawa jest miastem gdzie nie da się nudzić.  Atrakcji jest mnóstwo, a my udamy się do tych nie co większych, okazalszych. Stare miasto, Łazienki Królewskie, Ogród Saski i Zamek Królewski, zajmą nas na długi czas. Zwiedzanie jest razem z przewodnikiem, także posłuchamy trochę historii, ciekawostek i pooglądamy to na czym najlepiej zawiesić oko. W dalszym planie, bo to nie koniec atrakcji, wejdziemy do Pałacu Kultury w którym wjedziemy na taras widokowy z którego widać piękną panoramę Warszawy. Na koniec, odwiedzimy Muzeum Powstania Warszawskiego bądź według uznania Centrum Nauki Kopernik.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

Wycieczka z przewodnikiem warszawskim:

Stare Miasto (Kolumna Zygmunta, Kościół św. Jana, Rynek, Pomnik Syrenki i Małego Powstańca itd.)

Łazienki Królewskie – zwiedzanie parku królewskiego (z zewnątrz): Pałac Myślewicki, Biały Domek, Stara Pomarańczarnia, Pomnik Chopina itd.

Trakt Królewski – Uniwersytet Warszawski, Teatr Wielki, Ogród Saski, pomniki przy Krakowskim Przedmieściu, Grób Nieznanego Żołnierza – przejazd

Aleje Ujazdowskie – Belweder, Ambasady, Sejm i Senat – przejazd

Zamek Królewski – zwiedzanie z przewodnikiem

Pałac Kultury i Nauki – wjazd na taras widokowy + aktualna wystawa czasowa

Muzeum Powstania Warszawskiego (zwiedzanie indywidualne, bez usługi przewodnickiej w Muzeum) lub Centrum Nauki Kopernik

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

 

– Przejazd autokarem klasy lux,

– opłaty parkingowe i drogowe,

– nocleg w hostelu,

– obiadokolacja i śniadanie,

– realizacja programu,

– opieka pilota przez całą imprezę,

– usługa przewodnika lokalnego w Warszawie (starówka i Zamek Królewski),

– bilety wstępów do Zamku Królewskiego, Pałacu Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego (zwiedzanie indywidualne bez usługi przewodnickiej) lub do Centrum Nauki Kopernik,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 na 15 uczestników) oraz kierownika wycieczki.

 – Obiad na mieście

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel