WARSZAWA

Jesteś ciekaw jak wygląda Kolumna Zygminta na żywo? Chciałbyś zadrzeć do góry głowę pośród wieżowców na Nowym Świecie? Interesuje Cię czy Pałac Kultury jest rzeczywiście taki wielki oraz jak wygląda Sejm? Chętnie przeprowadziłbyś masę ciekawych doświadczeń w Centrum Kopernika? A może interesuje Cię historia Powstania Warszawskiego? Tego wszystkiego możesz spróbować podczas dwóch dni w Warszawie!

Zapytaj o ofertę

PROGRAM RAMOWY
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE

– Wycieczka z przewodnikiem warszawskim:

     • Stare Miasto (Kolumna Zygmunta, Kościół św. Jana, Rynek, Pomnik Syrenki i Małego Powstańca itd.)

     • Łazienki Królewskie – zwiedzanie parku królewskiego (z zewnątrz): Pałac Myśliwiecki, Biały Domek, Stara Pomarańczarnia, Pomnik Chopina itd.

     • Trakt Królewski – Uniwersytet Warszawski, Teatr Wielki, Ogród Saski, pomniki przy Krakowskim Przedmieściu, Grób Nieznanego Żołnierza – przejazd

     • Aleje Ujazdowskie – Belweder, Ambasady, Sejm i Senat – przejazd 

– Zamek Królewski – zwiedzanie z przewodnikiem

– Nowy Świat – spacer + czas wolny (pączki u Bilklego itp.)

– Pałac Kultury i Nauki – wjazd na taras widokowy + aktualna wystawa czasowa

– Zwiedzanie Stadionu Narodowego – Trasa Piłkarza: (poznamy drogę którędy piłkarze przybywają na stadion, zobaczymy jak wygląda Strefa Zawodnicza, poznamy zakamarki piłkarskiej szatni, wejdziemy na płytę boiska, a na koniec wczujemy się w rolę piłkarza w pomeczowej Sali Konferencyjnej)

– Zwiedzanie gmachu sejmu RP lub Wilanów – park i pałac Jana III Sobieskiego (pałac z zewnątrz, wejście do ogrodów)

– Centrum Nauki Kopernik

– Muzeum Powstania Warszawskiego

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Realizacja programu podstawowego

– Przejazd autokarem lub busem

– Opłaty parkingowe i drogowe

– 2 noclegi, 2 obiadokolacje i 2 śniadania

– Opieka pilota przez całą imprezę

– Usługa przewodnika lokalnego w Warszawie (starówka)

– Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

– Bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 na 15 uczestników) i kierownika wycieczki

– Obiad na mieście

– Suchy prowiant


© ORINOKO Art & Travel