WCZASY W CHORWACJI – CRVENA LUKA RESORT****

8 – 19.09.2023 (12 DNI / 9 NOCLEGÓW)

Wrzesień w Chorwacji to gwarancja słońca, przyjemnego ciepła, a także spokoju i… dobrej ceny! Nie myśl długo – wyjedź z nami na wczasy do resortu Crvena Luka**** malowniczo usytuowanego wśród zielonych lasów, na skraju miejscowości Biograd nad Moru w północnej Dalmacji. Dzięki naszej bogatej ofercie poza wypoczynkiem czeka Cię możliwość posmakowania prawdziwego ducha Chorwacji i poznania wyjątkowego towarzystwa! W tym roku proponujemy wyjątkowy obiekt – 4-gwiazdowy resort ukryty w małej zatoczce i prywatną piaszczystą (!) plażą.

Zapytaj o ofertę

OPIS IMPREZY
CENA I ŚWIADCZENIA
WYCIECZKI FAKULTATYWNE
ZAPISY

BIOGRAD NAD MORU
To piękne miasteczko, które w przeszłości było siedzibą chorwackich królów. Usytuowane nad samym morzem, a zarazem pomiędzy Zadarem a Šibenikiem, daje możliwość korzystania z tego, co w Chorwacji najpiękniejsze: odpoczynku na plaży, zwiedzania pięknych, chorwackich miast oraz spacerów klimatycznymi, kamiennymi uliczkami.

CRVENA LUKA RESTORT****
Znajduje się bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży, która jest wyjątkiem na mapie Chorwacji (plaże na wybrzeżu kraju w większości są kamieniste lub żwirkowe). Kompleks znajduje się ok. 4km od centrum miejscowości (ok. 1h spaceru do centrum Starego Miasta), jednak w samym kurorcie nie sposób się nudzić! Do dyspozycji gości są tutaj: restauracja, bar przy plaży, dwa baseny (wewnętrzny i zewnętrzny – leżaki przy basenach w cenie), siłownia oraz sauna. Obiekt posiada również bogatą ofertę Wellness & SPA dostępną za dodatkową opłatą.

Pokoje: 1- i 2-osobowe z łazienkami posiadają klimatyzację, telewizory z TV-sat, suszarki do włosów, ręczniki kąpielowe, darmowe Wi-Fi.

Wyżywienie: 9 śniadań bufetowych i 9 ciepłych obiadokolacji w formie smacznego i zróżnicowanego bufetu. Do śniadań napoje (kawa, soki, woda) w cenie, do obiadokolacji napoje płatne osobno.

Transport: autokar klasy lux (WC, klimatyzacja, DVD, barek).

WYJAZD BEZPOŚREDNIO Z RACIBORZA!

Pobierz ofertę w PDF: WCZASY W CHORWACJI

CENA: 3290 zł/os.

KLUB PODRÓŻNIKA ORINOKO: 3190 zł/os.

DOPŁATA DO POKOJU 1-OSOBOWEGO WYNOSI 1500 zł.

ŚWIADCZENIA:

– przejazd autokarem klasy lux (WC, barek, TV),

– 9 noclegów w Crvena Luka Resort**** z wyżywieniem HB (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu),

– ubezpieczenie zagraniczne UNIQA KL 10 000 EUR i NNW 2 000 EUR,

– opieka polskiego pilota – rezydenta przez cały czas pobytu,

– składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Przeczytaj: Ogólne Warunki Uczestnictwa ORINOKO – ART & TRAVEL

Podczas wczasów zaproponujemy naszym turystom wycieczki fakultatywne (nie ujęte w cenie wczasów) obejmujące absolutne „NAJ” czyli to, co my sami uważamy za najbardziej wartościowe do zwiedzenia w okolicy.

Oferta wycieczek dostępna będzie ok. miesiąc przed wyjazdem, a zapisy na nie oraz płatność realizowane będą pierwszego dnia po przyjeździe grupy na miejsce.

Zapisy przyjmujemy na dwa sposoby:

1) W BIURZE:
ORINOKO ART & TRAVEL ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz
tel. 32 740 92 00, 515 739 642, e-mail: biuro@orinoko.pl

2) ZDALNIE:
w takim wypadku prosimy najpierw o kontakt telefoniczny. Po podaniu przez Państwa danych do umowy – wyślemy do Państwa mailem wypełnioną umowę, którą – po sprawdzeniu, zaakceptowaniu i podpisaniu – odeślą Państwo do nas.

UWAGA! Kolejność podpisywania umów decyduje o miejscu na liście dot. zajmowania miejsc w autokarze – nie zwlekaj! 😉


© ORINOKO Art & Travel