WCZASY W KRYNICY MORSKIEJ

7-14.08.2021 (8 dni)

Wygodny hotel na skraju cichej miejscowości z dobrą bazą sportowo-rekreacyjną, dobre jedzenie, śpiew ptaków i szum sosen na oknem, możliwość wypożyczenia roweru i ścieżki leśne, które umożliwią liczne przejażdżki i spacery po mierzei pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym… czego chcieć więcej? Wydaje się, że nic! No… może wycieczek krajoznawczych dla chętnych do Trójmiasta, Elbląga, Fromborka i Malborka!

Zapytaj o ofertę

OPIS IMPREZY:
CENA I ŚWIADCZENIA:
ZAPISY:

KRYNICA MORSKA: to jedno z urokliwszych miejsc w Polsce, usytuowane w północnej części kraju pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym. Okolica sprzyja letnim spacerom i relaksowi na pięknej plaży. Może, bliskość przyrody, niezwykła gościnność- taka jest Krynica Morska.

HOTEL NAT*** KRYNICA MORSKA: położony jest na dużym, zalesionym terenie, zaledwie 200 m od morza, 5 min. spacerkiem do latarni morskiej. Na terenie kompleks boisk sportowych do: siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej i nożnej; plac zabaw dla dzieci; siłownia zewnętrzna. W ośrodku można wypożyczyć rowery i wybrać się na przejażdżkę po otaczającym kurort sosnowym lesie.

ZAKWATEROWANIE: pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki z łazienkami, tv, lodóweczką, wi-fi, klimatyzacją.

WYŻYWIENIE: śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu.

Cena regularna: 2180 zł/os.

Posiadacze karty „Klub Podróżnika Orinoko”: 2120 zł/os.

Dzieci 0 – 3 lat (z rodzicami): 200 zł/os.
Dzieci 4 – 14 lat (łóżko w pokoju 2- osobowym): 1690 zł/os.
Dzieci 4 -14 lat (dostawka w pokoju 2-os.): 1200 zł/os.

Dopłata do pokoju 1 osobowego wynosi: 350 zł

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem klasy LUX z Raciborza; 7 noclegów w Hotelu NAT*** w Krynicy Morskiej; 7 śniadań i 7 obiadokolacji; ognisko z kiełbaskami; opieka polskiego pilota przez cały pobyt.

 

UWAGA: W obecnej sytuacji zapisy przyjmujemy na dwa sposoby:

1) W BIURZE; tak jak dotychczas
2) ZDALNIE; w takim wypadku prosimy najpierw o kontakt telefoniczny. Po podaniu przez Państwa danych do umowy – wyślemy do Państwa wypełnioną umowę (mailem), którą – po sprawdzeniu i zaakceptowaniu – odeślą Państwo do nas. Wszelkich wyjaśnień udzielamy telefonicznie!

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz, tel. 32 740 92 00

 


© ORINOKO Art & Travel