WIEDEŃ – JARMARKI ŚWIĄTECZNE

Przed każdymi świętami Bożego Narodzenia Wiedeń zamienia się w magiczną krainę światełek, drewnianych chatek, karuzeli jak z bajki.

W powietrzu unosi się zapach wina i przypraw korzennych oraz świątecznych przysmaków. Słychać śmiech dzieci i dorosłych oraz pieśni adwentowe. Na setkach stoisk, w odświętnie przystrojonych drewnianych chatkach, można zakupić świąteczne wypieki i słodycze, ozdoby choinkowe, wyroby rękodzieła, biżuterię oraz ceramikę artystyczną. Oprócz zakupów, można posilić się grzanym winem, pieczonymi kasztanami, a także innymi świątecznymi smakołykami.

W parku, przy choince można posłuchać muzyki, jak również pieśni adwentowych w wykonaniu chórów z Austrii i innych krajów…

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
CENA I ŚWIADCZENIA
INFORMACJE I ZAPISY

Wyjazd z Raciborza o 5:00 (zbiórka 4:45, parking na Placu Długosza w Raciborzu). Uwaga: nasz autokar startuje z Rybnika – istnieje możliwość wsiadania także na trasie Rybnik – Racibórz (szczegóły do ustalenia przy przyjmowaniu zapisów).

Zwiedzenie Wiednia – na naszej trasie znajdą się m.in:

Pałac Schönbrunn z ogrodami, fontanną i gloriettą (z zewnątrz) + czas na tutejszym jarmarku (chętni będą mogli zwiedzić wnętrza);

Stare Miasto (zwiedzanie z licencjonowanym przewodnikiem): Katedra Św. Stefana, Parlament, spacer po ulicy Graben i Ringstrasse, Hofburg, Opera, Teatr Dworski i Ratusz (chętni będą mogli zwiedzić muzea Habsburgów tj. pokoje carskie, zbiory sreber i muzeum Sisi we wnętrzach Hofburgu).

Czas wolny na Jarmarkach

Powrót w późnych godzinach nocnych (ok. 01.00 – 02.00 w niedzielę)

Cena:

180 zł – osoby dorosłe,

170 zł – seniorzy z kartą Senior 60+ (wydawana przez UM Racibórz),

150 zł – dzieci do 12 lat

 

Cena obejmuje:

– przejazd autokarem klasy lux (barek, klimatyzacja, DVD)

– ciepłe napoje na postojach

– realizacja programu

– ubezpieczenie NNW i KL

– opieka pilota  podczas całej imprezy

– licencjonowany przewodnik po Wiedniu

– zestaw słuchawkowy TOUR GUIDE podczas zwiedzania Wiednia z przewodnikiem

UWAGA: gastronomia oraz ew. bilety wstępu do obiektów (Schonbrunn, Hofburg; ok. 25-30 Euro) są płatne indywidualnie.

Aby zapisać się na wyjazd:

Przyjdź do biura Orinoko Art & Travel na ul. Opawskiej 38 (na przeciwko E’Leclerc) – tu możesz dowiedzieć się o wolnych miejscach, wpłacić należność za wyjazd oraz podać swoje dane do ubezpieczenia.

Informacje o dostępności miejsc udzielamy także telefonicznie pod numerem 32 740 92 00.

Ulotka informacyjna: WIEDEŃ_JARMARK_2017


© ORINOKO Art & Travel