WIOSNA W BOJNICACH: ZAMEK, ŚCIEŻKA W OBŁOKACH I TERMY

18.04.2020 (SOBOTA)

18 kwietnia spędzimy wiosenny, sobotni dzień na Słowacji. Swoją podróż zaczniemy w romantycznym, bajkowym zamku w Bojnicach, następnie udamy się na spacer w obłokach chmur, który zapewni nam niezwykłe doświadczenie wraz z niezapomnianymi, pięknymi widokami na zamek, miasteczko i okoliczne pasma górskie z wysokości 30 metrów. Na zakończenie dnia odwiedzimy termy w Turciańskich Teplicach gdzie spędzimy dwu godzinny relaks w gorących źródłach.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
CENA I ŚWIADCZENIA
ZAPISY

PROGRAM:

• ZAMEK W BOJNICACH- jeden z najbardziej znanych zamków Słowacji. Romantyczny, bajkowy, przypominający zamki bawarskie, pokazuje ciekawe wnętrza i historie Bojnic.

• ŚCIEŻKA WIDOKOWA W OBŁOKACH – 30-metrowa wieża widokowa na wzgórzu, z której rozpościera się wspaniały widok na zamek, miasteczko i okoliczne pasma górskie.

• BASEN TERMALNY W TURCIANSKICH TEPLICACH- na zakończenie dnia 2 godzinny relaks w gorących źródłach. Park wodny Podzielony jest na dwie części: STREFA SPA (kąpiel w basenie wypoczynkowym i rehabilitacyjnym lub w jacuzzi. Temperatura wody w basenach tej strefy wynosi 33 – 38 st.C. Druga część to Aquapark z 25-metrowym basenem oraz basenem do siedzenia, wzbogacony oświetleniem i efektami dźwiękowymi a także basen dla dzieci. Temperatura wód w otwartej części kompleksu wynosi od 28 – 32 st.C

CENA: 175 zł/os. + 30 EUR/os.

Klub Podróżnika Orinoko: 155 zł/os. + 30 EUR/os.
Emeryci 60+: 165 zł + 25 EUR/os.
Dzieci 6-15 lat: 155 zł/os. +15 EUR/os.

ŚWIADCZENIA
– przejazd autokarem klasy lux;
– zwiedzanie zamku w Bojnicach z przewodnikiem;
– wejście na punkt widokowy ścieżki w obłokach w Bojnicach;
– 2 godzinny relaks w gorących Termach w Turcianskich Teplicach;
– ubezpieczenie zagraniczne KL 10 000 EUR, NNW 2 000;
– opieka przewodnika – pilota.

Zapisy na kulig przyjmujemy osobiście:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI: ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,tel. 32 740 92 00

Pobierz ofertę w PDF: WIOSNA W BOJNICACH


© ORINOKO Art & Travel