WROCŁAW

Poczuj klimat wrocławskiej starówki oglądając panoramę miasta z wieży archikatedry pw. św. Jana Chrzciciela. Sprawdź, ile kłódek strzeże miłości wyznanych na Moście Zakochanych.. Poszukaj wrocławskich krasnali, zobacz dlaczego rynek miasta jest jednym z najładniejszych w Polsce! Odwiedź Halę Stulecia oraz orientalny Ogród Japoński. A na koniec daj się porwać spektaklowi Fontanny Multimedialnej!

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

– Spacer po Wrocławiu: OSTRÓW TUMSKI + STARÓWKA (Katedra św. Jana Chrzciciela, pałac biskupów, most zakochanych, przystań kardynalska, stara hala targowa (15 minut na zakupy), pomnik nagiego szermierza, kościół uniwersytecki, Uniwersytet Wrocławski (Aula Leopoldyńska + Wieża Matematyczna – panorama rynku z 42 metrów), stare jatki miejskie, pomnik zwierząt rzeźnych, dawne więzienie, wrocławskie krasnale, kościół św. Elżbiety, Rynek, Plac Solny i Piwnica Świdnicka

– Czas wolny w Rynku lub Galerii Dominikańskiej

– Hala Stulecia (z zewnątrz) + Fontanna Multimedialna (spektakl – 15 minut)

– Ogród Japoński

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem lub busem

– Opłaty drogowe (VIA TOLL, autostrada) i opłaty parkingowe

– Wstępy do zwiedzanych obiektów: ogród japoński, muzeum uniwersyteckie (Aula Leopoldina i wieża matematyczna)

– Opieka pilota przez cały czas wycieczki

– Bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki

– Zwiedzanie Stadionu Piłkarskiego

– Wizyta w ZOO (w tym nowe afrykarium)

– Wjazd windą na wieżę katedry św. Jana Chrzciciela

– Panorama Racławicka

– Ogród Botaniczny

– Obiad grupowy

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel