WROCŁAW

Wyjazd pełen atrakcji! Zaczynamy od Hydropolis – zwiedzając nowoczesne centrum multimedialne w pełni poświęcone wodzie i wszystkim jej aspektom. Następnie pospacerujemy po Wrocławskiej starówce gdzie zobaczymy m.in. pomnik zwierząt, dawne więzienie oraz wrocławskie krasnale. Idąc dalej, udamy się do upragnionego ZOO z nowym Afrykarium. Bardzo ciekawym miejscem jest Hala Stulecia z Fontannami Multimedialnymi która robi ogromne wrażenie. Pięknem zachwyci nas Ogród Japoński, który ma naśladować przyrodę, nie starając się jej podbić ani zniszczyć. Na koniec tych nie zapomnianym chwil, udamy się na Stadion Miejski oraz do Sky Tower z którego zobaczymy świetną panoramę miasta.

 

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

 – HYDROPOLIS Centrum Wiedzy o Wodzie: zwiedzanie nowoczesnego centrum multimedialnego w pełni poświęconego wodzie i wszystkim jej aspektom: społecznym, kulturowym, przyrodniczym, infrastrukturalnym etc., wystawy stałe i czasowe

 – Spacer po Wrocławskiej starówce: Uniwersytet Wrocławski, stare jatki miejskie, pomnik zwierząt rzeźnych, dawne więzienie, wrocławskie krasnale, Rynek i Piwnica Świdnicka

 – ZOO + nowe AFRYKARIUM

 – Hala Stulecia (z zewnątrz) + Fontanna Multimedialna (spektakl – 15 minut)

 – Ogród Japoński

 – Stadion Miejski – arena zmagań piłkarskich podczas EURO 2012

 – Panorama miasta z punktu widokowego na przedostatnim piętrze Sky Tower

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem klasy lux,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– nocleg w hostelu,

– obiadokolacja,

– śniadanie,

– wstępy do zwiedzanych obiektów:  ZOO, ogród japoński, stadion miejski, Sky Tower,       Hydropolis,

– opieka pilota przez cały czas wycieczki,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

 – Muzeum uniwersyteckie (Aula Leopoldina i wieża matematyczna)

 – Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego – zwiedzanie z przewodnikiem

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel