WROCŁAW + ZOO + PANORAMA RACŁAWICKA

Zapraszamy do Wrocławia. Podczas wycieczki do tego miasta udamy się na spacer po starówce i zobaczymy m.in. Rynek, Uniwersytet Wrocławski, wrocławskie krasnale, dawne więzienie. W Zoo zobaczymy ciekawe i niezwykłe zwierzęta,a w pierwszym oceanarium w Polsce przejdziemy przez przezroczysty 18 m tunel, a nad nami będą pływać rybki. Panorama Racławicka to o jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Wielkie malowidło (15 × 114 m), dzięki zespoleniu szczególnych zabiegów malarskich (specjalna perspektywa) i technicznych (oświetlenie, sztuczny teren, zaciemnione, kręte podejście), „przenosi” widza w inną rzeczywistość i inny czas. Panorama Racławicka to pierwsze i jedyne zachowane do dziś polskie dzieło tego rodzaju.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

– PANORAMA RACŁAWICKA: jedno z niewielu miejsc na świecie, gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej. Wielkie malowidło (15x114m), dzięki zespoleniu szczególnych zabiegów malarskich (specjalna perspektywa) i technicznych (oświetlenie, sztuczny teren, zaciemnione, kręte podejście), „przenosi” widza w inną rzeczywistość i inny czas.
Panorama Racławicka to pierwsze i jedyne zachowane do dziś polskie dzieło tego rodzaju.

– Spacer po Wrocławskiej starówce: Uniwersytet Wrocławski, stare jatki miejskie, pomnik zwierząt rzeźnych, dawne więzienie, wrocławskie krasnale, Rynek i Piwnica Świdnicka.

– ZOO + nowe AFRYKARIUM

– Hala Stulecia (z zewnątrz) + Fontanna Multimedialna (spektakl –15 minut)

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem klasy lux,

– Opłaty drogowe i parkingowe,

– Wstępy do zwiedzanych obiektów: Panoramy Racławickiej, ZOO,

– Opieka pilota przez cały czas wycieczki,

– Bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

– Zwiedzanie Stadionu Piłkarskiego: 15 zł/os.

– Muzeum uniwersyteckie (Aula Leopoldina i wieża matematyczna): 10 zł/os.

– Wjazd windą na wieżę katedry św. Jana Chrzciciela: 5 zł/os.

– Ogród Botaniczny: 5 zł/os.

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel