WROCŁAW + ZOO

Jedno z najstarszych, największych, najpopularniejszych oraz najciekawszych miejsc na mapie Polski. Sprawdź, dlaczego to właśnie Wrocław jest taki NAJ! Opórcz miejskiej starówki, Ostrowa Tumskiego czy Hali Stulecia odwiedzamy kliamtyczny Ogród Japoński oraz jeden z największych w Polsce ogrodów zoologocznych. Oczywiście wśród atrakcji nie móże zabraknąć najnowszych projektów Wrocławia: Fontanny Multimedialnej oraz Afrykarium, ktore od czasu powstania przyciągają tłumy turystów. Na życzenie grupy możliwy jest także wstęp na punkt widokowy Sky Tower – najwyższego budynku w Polsce!

Zapytaj o ofertę

PROGRAM RAMOWY
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE

– Spacer po Wrocławskiej starówce (trasa do uzgodnienia z grupą)

– ZOO (z nowym Afrykarium)

– Hala Stulecia (z zewnątrz) + Fontanna Multimedialna (spektakl – 15 minut)

– Ogród Japoński

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem lub busem

– Opłaty drogowe i opłaty parkingowe

– Wstępy do zwiedzanych obiektów: ZOO, ogród japoński, opieka pilota przez cały czas wycieczki

– Bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki

– Zwiedzanie Stadionu Piłkarskiego

– Muzeum uniwersyteckie (Aula Leopoldina i wieża matematyczna)

– Ogrody Doświadczeń Humanitarium

– Warsztaty w Ogrodach Doświadczeń Humanitarium,  (do wyboru): Kuchnia molekularna, Izolacja DNA, Kostki kąpielowe, Identyfikowanie niezidentyfikowanych – KATIONY, Identyfikowanie niezidentyfikowanych – ANIONY, Redoksy, Codzienne spotkania z III zasadą dynamiką Newtona, Spadające kule – zasada zachowania energii mechanicznej, Barwy światła, Sekcja nerki, Sekcja serca, Sekcja oka, Sekcja płuc, Poznaj wątrobę

– Wjazd windą na wieżę katedry św. Jana Chrzciciela

– Panorama Racławicka

– Ogród Botaniczny

– Obiad grupowy 


© ORINOKO Art & Travel