ZAMKI ZIEMI OPAVSKIEJ

15.04.2023 (SOBOTA)

Nad zbiegiem głównych rzek regionu opawskiego – Opawy i Morawicy – leży miasto Opava. Jest największym miastem w zachodniej części województwa morawsko-śląskiego. Miejsca które zwiedzimy w tym pięknym mieście to m.in. Ratusz, kaplica św. Elżbiety, Katedra Wniebowzięcia Panny Maryi, Teatr Śląski, Dom Kultury, Dom Pod Białym Konikiem. Zanim zwiedzimy Opavę pojedziemy do Radunia, gdzie znajduje się przepiękny park w stylu angielskim oraz romantyczny pałac z a także do Hradca nad Moravici, gdzie zobaczymy wnętrza Białego Zamku i pospacerujemy po terenie parkowo – pałacowym.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
CENA I ŚWIADCZENIA
ZAPISY

PROGRAM:

• RADUŃ: spacer wokół renesansowego pałacu położonego na wzgórzu w pięknym parku w stylu angielskim.

• HRADEC NAD MORAVICI: zwiedzanie wnętrz Białego Zamku z przewodnikiem, spacer po terenie parkowo-pałacowym (Czerwony Pałac, Wieża Zegarowa, Biała Wieża – z zewnątrz), czas wolny na kawę lub spacer na wieżę widokową.

• OPAVA: spacer z przewodnikiem po starówce. Na trasie m. in.: Ratusz wraz z wejściem na wieżę, Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Górny i Dolny Rynek, Teatr Śląski, Dom pod Białym Konikiem, Uniwersytet Śląski, Kościół św. Ducha. Czas wolny na obiad (we własnym zakresie uczestników wycieczki).

CENA: 150 zł/os.

Klub Podróżnika Orinoko: 130 zł/os.

Cena nie obejmuje biletów wstępu do Białego Zamku w Hradcu nad Moravici oraz na wieżę ratuszową w Opavie, usługi przewodnickiej w Opavie. Koszt wyżej wymienionych świadczeń wynosi 350 CZK/os.

ŚWIADCZENIA:

– przejazd autokarem klasy lux, opłaty drogowe i parkingowe,

– opieka pilota – przewodnika przez cały czas trwania wycieczki,

– ubezpieczenie zagraniczne Uniqa KL 20 000 EUR i NNW 2 000 EUR.

W BIURZE: ORINOKO ART & TRAVEL ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz, tel. 32 740 92 00, 515 739 642

w GODZINACH:

PN. – PT. : 9.00- 17.00

Pobierz ofertę PDF:ZAMKI ZIEMI OPAVSKIEJ

 


© ORINOKO Art & Travel