ZIEMIA OPAVSKA: OPAVA – HRADEC – RADU

Nad zbiegiem głównych rzek regionu opawskiego – Opawy i Morawicy – leży miasto Opawa. Jest największym miastem w zachodniej części województwa morawsko-śląskiego. Miejsca które zwiedzimy w tym pięknym mieście to m.in. ratusz, kaplica św. Elżbiety, Katedra Wniebowzięcia Panny Maryi, Teatr Śląski, Dom Kultury, Dom Pod Białym Konikiem. Dalej udamy się do zespołu parkowo – pałacowego w Hradcu Nad Moravici. Na miejscu przewidywana przerwa na posiłek i kawkę. Po upragnionym wypoczynku zmierzamy do Radunia gdzie znajduje się przepiękny park w stylu angielskim oraz romantyczny pałac z oranżerią.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

OPAVA: spacer pt. „śladami dawnej architektury” (m.in. ratusz, kaplica św. Elżbiety, Katedra Wniebowzięcia Panny Maryi, Teatr Śląski, Dom Kultury, Dom Pod Białym Konikiem)

HRADEC NAD MORAVICI: zespół parkowo – pałacowy (bez zwiedzania wnętrz) + przerwa na posiłek lub kawę (we własnym zakresie)

RADUŃ: park w stylu angielskim, romantyczny pałac, oranżeria
(z zewnątrz, bez wnętrz)

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem klasy lux (video, klimatyzacja itp.),

– ubezpieczenie NNW i KL zagraniczne,

– bilet wstępu na teren zespołu Parkowo – Pałacowego w Hradcu

  (bez wnętrz muzealnych),

– usługa przewodnika – pilota wycieczek zagranicznych.

 – Wstęp do wnętrz pałacu białego w Hradcu (m.in. pokoje reprezentacyjne, biblioteka,  salon, sala koncertowa, gdzie grywał m.in. Ludwig van Beethoven)

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel