ŻYWIEC 1 DZIEŃ

Żywiec to miasto leżące w Beskidzie Żywieckim. Jednymi z wielu atrakcji tego miejsca są: stary Zamek, Pałac Habsburgów, piękny Park Pałacowy w stylu angielskim. O produkcji piwa książęcego dowiemy się podczas wizyty w Muzeum Browaru Żywieckiego. Podczas przejazdu zobaczymy Kaskadę Górnej Soły czyli Jeziora Żywieckiego, Międzybrodzkiego oraz Czanieckiego, następnie kolejką wjedziemy na Górę Żar.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

– ŻYWIEC: Stary Zamek, Pałac Habsburgów (z zewnątrz), Park Pałacowy w stylu angielskim z fontanną, wyspą i Domkiem Chińskim; rynek, bazylika, czas wolny.

– Muzeum Browaru Żywieckiego: dynamicznie przedstawiona historia browaru książęcego. Zwiedzający przenoszą się w czasie, by wszystkimi zmysłami poznać dzieje ważenia piwa w Żywcu.

– Kaskada Górnej Soły: Jeziora Żywieckie, Międzybrodzkie i Czanieckie – przejazd wzdłuż trzech zbiorników retencyjnych, malowniczo wcinających się w grzbiet Beskidu Małego.

– Góra Żar: wjazd na szczyt kolejką, klub szybowcowy, elektrownia szczytowo-pompowa z jedynym w Polsce zbiornikiem wodnym na szczycie góry.

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem klasy lux,

– Opłaty drogowe i parkingowe,

– Wstęp do Muzeum Browaru Żywiec,

– Wjazd na Górę Żar,

– Opieka pilota – przewodnika górskiego (beskidzkiego) przez cały czas wycieczki,

– Bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

PARK MINIATUR „Od Komorowskich do Habsburgów” (obejmuje wystawę w Pałacu Habsburgów i teren zamknięty w parku żywieckim): 5 zł/os.

W celu zapoznania się z ofertą cenową oraz rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

ORINOKO ART & TRAVEL

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel