Główna  /  Dla zakładów pracy 1-dniowe  /  Krajowe

KULIG KONNY W DOLINIE BIAŁEJ WISEŁKI

Polska / Beskidy / Wisła

KULIG KONNY W DOLINIE BIAŁEJ WISEŁKI

Profil: 1-dniowe, firmowe

Cena: na zapytanie

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 32 740 92 00
  • kom. 515 739 642 wycieczki, wczasy
  • kom. 786 805 916 wycieczki szkolne, grupy min. 15-os.

Opis:

PROGRAM:
   
• Wisła: 

- zwiedzanie centrum: Plac Hoffa, amfiteatr im. Stanisława Hadyny, figura Adama Małysza z czekolady,

-  czas wolny (ok. 1 godzina, do ustalenia)

 

• Kulig konny: przejazd wozami przez piękny i malowniczy wąwóz Białej Wisełki położony u stóp Baraniej Góry. Po ok. 30 minutach przejazdu przerwa w góralskiej kolibie - na miejscu biesiada z ciepłym posiłkiem - szczegóły przy tabelach z cenami. Czas trwania imprezy w kolibie 1 godzina. Powrót do parkingu wozami konnymi z pochodniami.

Wersje kuligu:

1. wariant SOFT: ognisko w kolybie, gdzie podana będzie kiełbaska z dodatkami (keczup, musztarda, chleb), chleb ze smalcem oraz herbata z cytryną. Kiełbaskę trzeba będzie samodzielnie upiec nad ogniem.

2. wariant MID: żurek z kiełbasą lub kwaśnica góralska z żeberkiem (dla całej grupy jeden rodzaj zupy, wybierany na etapie podpisywania umowy), kiełbaska do upieczenia nad ogniskiem, dodatki (ketchup, musztarda) chleb ze smalcem i ogórkiem, herbata z cytryną.

3. wariant SUPER: żurek z kiełbasą lub kwaśnica góralska z żeberkiem (dla całej grupy jeden rodzaj zupy, wybierany na etapie podpisywania umowy), karczek wieprzowy po staropolsku z kapustą zasmażaną, kiełbaska do upieczenia nad ogniskiem, dodatki (ketchup, musztarda) chleb ze smalcem i ogórkiem, kołacz wiślański, herbata z cytryną, wino grzane (kubek 0,2l na osobę). W tym wariancie czas trwania imprezy 2h w cenie!

 

 

W cenie:

- przejazd autokarem turystycznym klasy lux, opłaty drogowe i parkingowe,

- kulig: przejazd wozami konnymi oraz biesiada (rodzaj wyżywienia zgodnie z wybranym wariantem),

- opieka pilota – przewodnika przez cały czas wycieczki. 

Uwagi:

OPCJE DODATKOWE:
1. Kapela góralska towarzysząca biesiadzie, cena do potwierdzenia na zapytanie po wskazaniu konkretnego terminu. Uwaga - obecność kapeli nie wydłuża czasu biesiady, która trwa ok. 1h. Kapela zabawia i zagrywa podczas posiłków z krótkim czasem na tańce.

 

2. Grajek z akordeonem, uwaga dotycząca czasu biesiady jak powyżej.

 

3. Możliwość wydłużenia trwania imprezy w kolibie: cena do uzgodnienia telefonicznie.

 

MOŻLIWOŚCI MODYFIKACJI PROGRAMU:

Proponujemy rozszerzenie programu imprezy o wizytę w ciekawych miejscach w okolicy (punkty realizowane zamiast zwiedzania Wisły):

? Wizyta w „Chacie na Szańcach” (spotkanie z wesołym gawędziarzem) + Beskidzkie Centrum Pasterstwa (opowieść o historii Wolnych Pasterzy Wołoskich i współczesnym pasterstwie; możliwość zakupu prawdziwych oscypków).

 

? Wizyta w Chacie Kawuloka w Istebnej: spotkanie z folklorem beskidzkim, opowieść o dawnym życiu górali (w oryginalnej kurnej chacie góralskiej z XIX wieku), pokaz gry na instrumentach beskidzkich.

 

? Muzeum Browaru Żywiec: zwiedzanie multimedialnej wystawy poświęconej 160-letniej historii browaru w Żywcu, po zwiedzaniu degustacja piwa lub napoju bezalkoholowego.

Plan:

Galeria:

KULIG KONNY W DOLINIE BIAŁEJ WISEŁKI/1
KULIG KONNY W DOLINIE BIAŁEJ WISEŁKI/2
KULIG KONNY W DOLINIE BIAŁEJ WISEŁKI/3
KULIG KONNY W DOLINIE BIAŁEJ WISEŁKI/4
KULIG KONNY W DOLINIE BIAŁEJ WISEŁKI/5
KULIG KONNY W DOLINIE BIAŁEJ WISEŁKI/6
KULIG KONNY W DOLINIE BIAŁEJ WISEŁKI/7

Terminy

Położenie

Trasa

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...