BESKID SĄDECKI

Region jest bardzo atrakcyjny pod względem turystycznym, głównie ze względu na piękne krajobrazy, liczne uzdrowiska, bogate dziedzictwo kulturowe regionu oraz folklor. Dlatego wybraliśmy najlepsze atrakcje które zaspokoją oko podróżnika. W trakcie zwiedzania z pewnością zaciekawią ruiny zamku, Synagoga, miasteczko galicyjskie, drewniana cerkiew pw. św. Michała Archanioła z XIX w. w Nowym Sączu i Mochnaczce. Natomiast w Krynicy Zdrój do ciekawych miejsc włączają się pomnik Józefa Dietla, Stary i Nowy Dom Zdrojowy, Pijalnia Wód Mineralnych i wiele innych. Wyjątkową atrakcją jaką przygotowaliśmy jest spływ łodziami Popradem na odcinku Piwniczna – Zdrój – Rytro. Znajdzie się również obiekt wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zapraszamy na wyjazd który na pewno zaspokoi głodnego wiedzy podróżna.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

 – NOWY SĄCZ: ruiny zamku, Synagoga (z zewnątrz), Rynek, Katedra św. Katarzyny, Miasteczko Galicyjskie.

 – MOCHNACZKA: drewniana cerkiew pw. św. Michała Archanioła
z XIX w.

 – KRYNICA ZDRÓJ – zwiedzanie miasta: pomnik Józefa Dietla, Stary i Nowy Dom Zdrojowy, Pijalnia Wód Mineralnych, Amfiteatr im. Jana Kiepury, Muzeum Nikifora w Willi Romanówka.

  -Wycieczka górska: wjazd na Jaworzynę (Muzeum Turystyki Górskiej, schronisko PTTK), przejście fragmentem Głównego Szlaku Beskidzkiego na Halę Łabowską (schronisko PTTK), zejście do Łabowej.

 – POWROŹNIK: drewniana cerkiew pw. św. Jakuba Mł. Apostoła
z XVIIIw. – obiekt wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO

 – MUSZYNA: zwiedzanie miejscowości zdrojowej, Ogrody Sensoryczne (ogrody podzielone na 4 strefy: zdrowia, zapachu, dźwięku, smaku; ułożone w sposób maksymalnie wyostrzający zmysły pozawzrokowe, poprzez zabawy edukacyjne integrują grupę)

 – Spływ łodziami Popradem na odcinku Piwniczna–Zdrój – Rytro

 – STARY SĄCZ: zabudowa miasteczka galicyjskiego, Klasztor ss. Klarysek z XIII w. (klasztor Św. Kingi), Brama Szeklerska, ołtarz papieski

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem klasy lux,

– 2 noclegi w pensjonacie,

– 2 ciepłe obiadokolacje,

– 2 śniadania,

– bilety wstępu do Muzeum Nikifora, Cerkwi w Mochnaczce i Powroźniku, Na kolej linową na Jaworzynę Krynicką, spływ Popradem,

– opieka pilota przez cały czas wycieczki,

– licencjonowany przewodnik górski,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 na 15 uczestników) i kierownika wycieczki.

– Zwiedzanie wnętrz budynków Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu

– Wjazd na Górę Parkową w Krynicy – Zdroju

– Centrum Sportu i Rozrywki Zapopradzie w Muszynie

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel