GORĄCE ŹRÓDŁA + JANOSIKOWE DIERY

20.11.2021 (SOBOTA)

Zapraszamy na jesienny relaks w gorących źródłach termalnych AquaPark Besenova! Odpocznij w 9 basenach z termalną lub czystą wodą o temperaturze do 40°C… Gorąca woda w basenach zewnętrznych o czerwonym kolorze zawiera wiele substancji mineralnych, które mają zbawienny wpływ na Twoją skórę, układ ruchowy i układ oddechowy. Oprócz harmonii ciała i duszy, czeka także zabawa dla wszystkich członków rodziny na 7 zjeżdżalniach, w basenie z falami czy sztucznej rzecze. Dzięki temu Bešeňová staje się idealnym wyborem nie tylko dla chcących odpocząć, ale także dla rodzin z dziećmi. Jednak Słowacja nie tylko relaksem stoi, ale także wspaniałymi szlakami turystycznymi! Przed wizytą w AqaParku przejdziemy Janosikove Diery – piękne krasowe wąwozy skalne oraz odwiedzimy Terchovą – miasteczko Janosika.

 

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
CENA
ZAPISY

PROGRAM:

JANOŠIKOVE DIERY: wycieczka piesza przez krasowy wąwóz nazwany na cześć słynnego zbójnika

TERHOVÁ: pomnik Juraja Jánošika, czas wolny

ODPOCZYNEK w AQUAPARK BEŠENOVA – 3 godziny zabawy i relaksu w gorących wodach termalnych: baseny zewnętrzne z wodą termalną o temperaturze od 26ºC do 40ºC, baseny wewnętrzne z wodą czystą, jacuzzi w hali basenowej, outdoor fitness, basen ze sztucznymi falami, wieża z 6 zjeżdżalniami o łącznej długości ponad 1 km, basen dziecięcy z atrakcjami …

 

CENA: 200 zł/os.

Klub Podróżnika Orinoko: 180 zł/os.
Emeryci 60+, karta senior 60+: 190 zł/os.

Cena nie obejmuje biletów wstępu (płatnych pilotowi w autokarze w dniu wyjazdu): Aqupark Besenova z basenami termalnymi: 25 EUR/os.

 

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem klasy lux (WC, klimatyzacja, DVD), opłaty drogowe w Polsce, Czechach i Słowacji, wstęp na 3 godziny do AquaPark Bešenova, ubezpieczenie turystyczne zagraniczne KL 100 000 EUR, NNW 4000 EUR, ratownictwo do wysokości KL; opieka doświadczonego przewodnika – pilota wycieczek zagranicznych przez cały czas wycieczki.

UWAGA: W obecnej sytuacji zapisy przyjmujemy na dwa sposoby:
1) W BIURZE; tak jak dotychczas
2) ZDALNIE; w takim wypadku prosimy najpierw o kontakt telefoniczny. Po podaniu przez Państwa danych do umowy – wyślemy do Państwa wypełnioną umowę (mailem), którą – po sprawdzeniu i zaakceptowaniu – odeślą Państwo do nas.Wszelkich wyjaśnień udzielamy telefonicznie!

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz, tel. 32 740 92 00

Pobierz ofertę: GORĄCE ŹRÓDŁA + JANOSIKOVE DIERY


© ORINOKO Art & Travel