KALWARIA+WADOWICE

29.05.2021 (SOBOTA)

Odwiedzimy miasto rodzinne św. Jana Pawła II, na trasie którego zwiedzimy Muzeum Papieskie w domu rodzinnym Karola Wojtyły oraz Bazylikę Ofiarowania NMP, w której znajdują się relikwie świętego. Spróbujemy także legendarnych, wyśmienitych wadowickich kremówek. W programie wycieczki będzie również Kalwaria Zebrzydowska i m.in  spacer przez tzw. dróżki kalwaryjskie; wizyta w Kościele WNMP. Na koniec dnia udamy się Miasteczka Aniołów (Lanckorona) na krótki spacer i kawę.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
CENA I ŚWIADCZENIA
ZAPISY

Wadowice:

• Zwiedzanie Rodzinnego Domu Ojca Świętego Jana Pawła II – muzeum multimedialne upamiętniające życie Karola Wojtyły, • Wizyta w bazylice, w której Jan Paweł II został ochrzczony,
• Krótki spacer po centrum miasta
• Czas wolny na kremówki / wczesny obiad

Kalwaria Zebrzydowska:

• Spacer z Brodów do Kalwarii przez tzw. dróżki kalwaryjskie – wizyta w kościele WNMP w Brodach (tzw. „Grobek”), przejście przez Cedron; dróżki Matki Boskiej i Pana Jezusa, w tym m.in. Pałace Annasza, Kajfasza i Piłata, góra kalwaryjska etc. (obiekty wybudowane na wzór obiektów z Ziemi Świętej).

Lanckorona – krótki spacer po Miasteczku Aniołów, drewniany rynek, czas na kawę.

CENA: 170 zł/os.

Klub Podróżnika Orinoko: 160 zł/os.
Emeryci 60+, karta Senior 60+ UM Racibórz: 165 zł/os.

 

ŚWIADCZENIA:

Przejazd autokarem klasy lux, opłaty drogowe i parkingowe, bilet wstępu do Rodzinnego Domu Ojca Świętego Jana Pawła II, opieka pilota przez cały czas trwania imprezy.

 

UWAGA: W obecnej sytuacji zapisy przyjmujemy na dwa sposoby:

1) W BIURZE; tak jak dotychczas
2) ZDALNIE; w takim wypadku prosimy najpierw o kontakt telefoniczny. Po podaniu przez Państwa danych do umowy – wyślemy do Państwa wypełnioną umowę (mailem), którą – po sprawdzeniu i zaakceptowaniu – odeślą Państwo do nas.Wszelkich wyjaśnień udzielamy telefonicznie!

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz, tel. 32 740 92 00

Pobierz ofertę: kalwaria


© ORINOKO Art & Travel