KRÓLESTWO WOŁOSKIE + ŚCIEŻKA VALASKA

Jednodniowa wycieczka dzięki której poznasz historię Wolnych Pasterzy Wołoskich. Zwiedź z nami kompleks historycznych schronisk turystycznych z końca XIX wieku oraz wybierzesz się w niesamowity spacer w koronach drzew.

 

 

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
ZAPISY

– ROŻNOV p. RADHOSZCZEM – MIASTECZKO WOŁOSKIE: Odwiedzimy największy i najbardziej znany w Czechach skansen, w którym poznamy dalszą i bliższą historię Wolnych Pasterzy Wołoskich.

– Wyciąg krzesełkowy na PUSTEVNY: słynna przełęcz w paśmie Radchoszcza (Beskid Śląsko – Morawski). Znajduje się tu kompleks historycznych schronisk turystycznych z końca XIX wieku. Lekkim spacerem górskim (1,5 km) dotrzemy do punktu widokowego i rzeźby słowiańskiego boga Radegasta, który dał nazwę najsłynniejszemu czeskiemu browarowi.

– ŚCIEŻKA VALASKA – nowo wybudowana w 2019 roku drewniana ścieżka widokowa wybudowana w trendzie „ścieżki w obłokach”.

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem klasy lux,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– bilet wstępu do skansenu w Rożnovie p. Radhoszczem,

– bilet na wyciąg na Pustevny (góra i dół),

– ubezpieczenie NNW i KL zagraniczne,

– opieka przewodnika

– pilota wycieczek zagranicznych,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 na 15 osób) i kierownika wycieczki.

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel