TERMY AFRODYTY + ZAMEK TRENCZYN

15.01.2022 (SOBOTA)

Zimowy dzień rozpoczniemy w Zamku Trenczyn, w którym znajdują się ekspozycje Muzeum Trenczyńskiego. Po przejściu po wnętrzach zamkowych, przejedziemy do centrum Trenczyna w którym będzie czas wolny na obiad. Wieczór zaś spędzimy w ciepłych wodach termalnych SPA Aphrodite w Rajeckich Teplicach. Do dyspozycji gości są tam baseny wewnętrzne (relaksacyjny i pływacki) oraz zewnętrzne (uspokajający, pływacki, do kąpieli tureckiej oraz rodzinny), a temperatura wody dochodzi do 38 st. C! Wszystko w klimacie antycznej Grecji!

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
CENA I ŚWIADCZENIA
ZAPISY

PROGRAM:

ZAMEK TRENCZYN: XI-wieczna twierdza graniczna, strzegąca szlaków handlowych łączących region Morza Śródziemnego z Bałtykiem i Europą Północną. Dziś w dawnych pomieszczeniach znajdują się ekspozycje Muzeum Trenczyńskiego

– CZAS WOLNY na obiad w Trenczynie (we własnym zakresie)

SPA APHRODITE W RAJECKICH TEPLICACH:

SPA APHRODITE W RAJECKICH TEPLICACH: ok. 3-godzinny relaks w Wodnym Świecie – zespole gorących basenów termalnych, których woda dochodzi do nawet 38 st. C! Do dyspozycji gości są baseny wewnętrzne (relaksacyjny i pływacki) oraz zewnętrzne (uspokajający, pływacki, do kąpieli tureckiej oraz rodzinny).

UWAGA: w SPA Aphrodite istnieje możliwość wejścia strefy Świat Saun + Natural SPA (3h, łaźnie: arabska, turecka, fińska, mentolowa, ziołowa, solna oraz tepidarium; baseny zimne i gorące, ścieżka akupresury, biosaunarium, leśna sauna, basen lodowy) za dopłatą 6 EUR/os.

CENA: 170 zł/os.

Klub Podróżnika Orinoko: 150 zł/os.
Emeryci 60+, karta Senior 60+: 160 zł/os.

Cena nie obejmuje biletów wstępu do Zamku Trenczyn i do SPA Aphrodite z basenami termalnymi ( płatne pilotowi w autokarze w dniu wyjazdu):

Dorośli: 45 EUR/os.
Dzieci do lat 12: 25EUR/os.
Świat saun: dopłata 6 EUR/os. (sauny od 18 roku życia)

ŚWIADCZENIA:

– Przejazd autokarem klasy lux,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– opieka pilota przez cały czas trwania wycieczki,

– ubezpieczenie zagraniczne KL 10 000 EUR i NNW 2 000 EUR.

W obecnej sytuacji zapisy przyjmujemy na dwa sposoby:

1) W BIURZE; tak jak dotychczas

2) ZDALNIE; w takim wypadku prosimy najpierw o kontakt telefoniczny. Po podaniu przez Państwa danych do umowy – wyślemy do Państwa wypełnioną umowę (mailem), którą – po sprawdzeniu i zaakceptowaniu – odeślą Państwo do nas.

Wszelkich wyjaśnień udzielamy telefonicznie!

KLUB PODRÓŻNIKA ORINOKO ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz, tel. 32 740 92 00, 515 739 642.

POBIERZ OFERTĘ W PDF: TERMY AFRODYTY + ZAMEK TRENCZYN


© ORINOKO Art & Travel