WARSZAWA Z TVP

Każdy z nas wie gdzie jest Warszawa, ale mało kto dokładnie ją poznał. Wyjazd ten szczegółowo pokaże nam jak ciekawa może być i ile fajnych miejsc można tam zobaczyć. Zwiedzanie rozpoczniemy od Starego Miasta, dalej zobaczymy Łazienki Królewskie, Trakt Królewski, Aleje Ujazdowskie oraz wraz z przewodnikiem zwiedzimy Zamek Królewski. Obowiązkowym punktem programu jest Pałac Kultury i Nauki gdzie wjedziemy na taras widokowy z którego wyłania się piękna panorama stolicy. Do kolejnych atrakcji wlicza się Stadion Narodowy oraz Wilanów – park i pałac Jana III Sobieskiego, Centrum Nauki Kopernik oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Na koniec odwiedzimy gmach Telewizji Polskiej, którego architektura budynku  TVP jest jednocześnie rozrywkowa, publicystyczna  i fabularna.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
ZAPISY

– Wycieczka z przewodnikiem warszawskim:

* Stare Miasto (Kolumna Zygmunta, Kościół św. Jana, Rynek, Pomnik Syrenki i Małego Powstańca itd.)

* Łazienki Królewskie – zwiedzanie parku królewskiego (z zewnątrz): Pałac Myślewicki, Biały Domek, Stara Pomarańczarnia, Pomnik Chopina itd.

* Trakt Królewski – Uniwersytet Warszawski, Teatr Wielki, Ogród Saski, pomniki przy Krakowskim Przedmieściu, Grób Nieznanego Żołnierza – przejazd

*Aleje Ujazdowskie – Belweder, Ambasady, Sejm i Senat – przejazd

– Zamek Królewski – zwiedzanie z przewodnikiem

– Nowy Świat – spacer + czas wolny

– Pałac Kultury i Nauki – wjazd na taras widokowy + aktualna wystawa czasowa

Zwiedzanie Stadionu Narodowego – Trasa Piłkarza: poznamy drogę którędy piłkarze przybywają na stadion, zobaczymy jak wygląda Strefa Zawodnicza, poznamy zakamarki piłkarskiej szatni, wejdziemy na płytę boiska, a na koniec wczujemy się w rolę piłkarza w pomeczowej Sali Konferencyjnej

– Wilanów – park i pałac Jana III Sobieskiego (pałac z zewnątrz, wejście do ogrodów)

– Zwiedzanie gmachu Telewizji Polskiej

– Muzeum Powstania Warszawskiego

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom, według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc. Negocjacji podlega także cena imprezy, która jest związana z ilością wstępów, cenami biletów oraz oczekiwanym standardem usług dodatkowych.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

 – Przejazd autokarem klasy lux,

 – opłaty parkingowe i drogowe,

 – 2 noclegi w hotelu *** lub o podobnym standardzie,

 – 2 obiadokolacje i 2 śniadania,

 – realizacja programu,

 – opieka pilota przez całą imprezę,

 – usługa przewodnika lokalnego w Warszawie (starówka),

 – bilety wstępów do:

 *Zamku Królewskiego,

* Pałacu Kultury i Nauki,

* na Stadion Narodowy,

* do TVP i Muzeum Powstania Warszawskiego.

 

W celu zapoznania się z ofertą cenową lub rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel