WCZASY W CHORWACJI – HOTEL FARAON***

14 – 25.09.2022 (12 dni / 9 noclegów)

Wrzesień w Chorwacji to gwarancja słońca, spokoju, pysznych, dojrzałych owoców i… dobrej ceny! Nie myśl długo – wyjedź z nami na wczasy do miejscowości Trpanj, do hotelu Faraon malowniczo usytuowanego wśród zielonych wzgórz, na północnym wybrzeżu Półwyspu Pelješac w południowej Dalmacji. Dzięki naszej bogatej ofercie poza wypoczynkiem czeka Cię możliwość posmakowania prawdziwego ducha Chorwacji, przeżycia niesamowitej przygody i poznania wyjątkowego towarzystwa!

Zapytaj o ofertę

OPIS IMPREZY
CENA I ŚWIADCZENIA
WYCIECZKI FAKULTATYWNE
ZAPISY

TRPANJ: miasteczko malowniczo usytuowane wśród zielonych wzgórz –  jedyne większe miasto na północnym wybrzeżu największego półwyspu Chorwacji –  Pelješacu. Zachwyca – swoim urokiem, ciepłem, ładnymi plażami i wspaniałymi widokami na Riwierę Makarską.

Półwysep Pelješac położony jest w południowej części Dalmacji, pomiędzy deltą Neretwy a Dubrownikiem. Sąsiaduje z jedną z najurokliwszych wysp Adriatyku: Korčulą.

HOTEL FARAON*** znajduje się bezpośrednio przy publicznej, żwirowo-kamienistej plaży, z łagodnym zejściem do morza oraz w odległości ok. 150 m od centrum Trpanj, w którym znajdują się sklepy, restauracje oraz przystań promowa.
Do dyspozycji gości w hotelu są: restauracja, basen zewnętrzny (leżaki w cenie), darmowe Wi-Fi.
Pokoje 1- i 2-osobowe posiadają pełny węzeł sanitarny, klimatyzację, telewizory z TV-sat, suszarki do włosów, ręczniki, darmowe Wi-Fi;

Sprawdź obiekt: Hotel Faraon

WYŻYWIENIE: 9 śniadań bufetowych i 9 ciepłych obiadokolacji w formie smacznego i zróżnicowanego bufetu

TRANSPORT: AUTOKAR klasy LUX (WC, klimatyzacja, TV, barek)

Cena regularna: 2690 zł/os.

Posiadacze karty „Klub Podróżnika Orinoko”: 2600 zł/os.

Dzieci:
0 – 2,99 lat: 50 zł

Miejsce w pokoju 2 – os. (1 osoba dorosła w cenie regularnej lub KPO lub 60+ + 1 dziecko):
3 – 13,99 lat: 2100 zł/os.

Miejsce na dostawce do pokoju 2 – os. (2 rodziców + dziecko):
3 – 6,99 lat: 900 zł/os.
7 – 13,99 lat: 1100/os.
14 – 17,99 lat: 2100 zł/os.

Dopłata do pokoju 1-osobowego wynosi 650 zł.

ŚWIADCZENIA:
– przejazd autokarem klasy lux (WC, barek, TV);
– 9 noclegów w hotelu Faraon *** z wyżywieniem HB (śniadania, obiadokolacje w formie bufetu);
– ubezpieczenie zagraniczne UNIQUA 10 000 EUR KL i 2 000 EUR NNW;
– opieka polskiego pilota – rezydenta przez cały czas pobytu;
– składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Podczas wczasów zaproponujemy naszym turystom wycieczki, absolutne „NAJ” (czyli to, co my sami uważamy za najbardziej wartościowe). Będą to:

1. Dubrownik + Ston: 40 EUR/os.
Zwiedzanie Dubrownika – spacer po perle południowej Chorwacji wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO: Stare Miasto (Wielka Studnia Onufrego z 16 rzeźbami, mała Studnia Onofria, Pałac Sponza, Kościół św. Błażeja, Pałac Rektorów, Klasztor Franciszkanów, Kolumna Ronalda). Przejazd na Półwysep Pelješac do miasta STON – czas wolny, spacer po starówce, możliwość wejścia na mury obronne miasta (we własnym zakresie), zakupy słynnego wina MALI PLAVAC prosto z winnicy.

2. Fish Picnic – rejs na wyspę Korčula: 35 EUR/os.
Całodniowy rejs statkiem na wyspę Korčula do miejscowości Korčula. Wycieczka statkiem, podczas którego uczestnicy oprócz rozkoszowania się pięknymi widokami będą mogli skorzystać
z poczęstunku, na który składać się będą lokalna ryba, pieczywo, doskonałe wino, lemoniada oraz sałatka. Korčula zwana „Małym Dubrownikiem” to kulturalna i turystyczna stolica wyspy. Bogaty przekrój przez epoki – wspaniałe zabytki architektury romańskiej, gotyckiej oraz renesansowej.

3. Rejs po Neretwie + zbiór mandarynek: 40 EUR/os.
Zaprosimy Państwa na niezapomnianą przygodę z Neretwą i jej skarbami. Podczas wycieczki będziemy mieli okazję wziąć udział
w zbiorze mandarynek. Piękna pogoda, doborowe nastroje
i poczęstunek umilą nam pracę na plantacji. Po obfitych zbiorach zaprosimy wszystkich na panoramiczny rejs zabytkowymi łodziami liczącymi ponad 100 lat. Podczas rejsu będziemy przemierzać odnogi Neretwy i podziwiać dziewiczą, dziką przyrodę. Po tych wszystkich atrakcjach czeka nas prawdziwa uczta w lokalnej restauracji z muzyką na żywo w tle. Będziemy mieli okazję delektować się wybornymi lokalnymi specjałami doprawionymi lampką dobrego chorwackiego wina.

PROMOCJA:
Przy zakupie wszystkich 3 wycieczek cena tylko 100 EUR/os. !

Powyższe imprezy będą prowadzone przez naszego pilota
i przewodników lokalnych w języku polskim (płatne
u pilota w dniu przyjazdu do Chorwacji).

Zapisy przyjmujemy na dwa sposoby:

1) W BIURZE: ORINOKO ART & TRAVEL ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz, tel. 32 740 92 00, 515 739 642

2) ZDALNIE: w takim wypadku prosimy najpierw o kontakt telefoniczny. Po podaniu przez Państwa danych do umowy – wyślemy do Państwa wypełnioną umowę (mailem), którą – po sprawdzeniu i zaakceptowaniu – odeślą Państwo do nas.

 

Zobacz ofertę w PDF: WCZASY W CHORWACJI


© ORINOKO Art & Travel