WCZASY W SARBINOWIE

18-25.06.2022 (8 dni)

A może polskie morze? 🙂

Proponujemy urlop 2022 w miejscowości letniskowej położonej nad samym morzem, spokojniejszej niż zatłoczone Mielno, ale jednocześnie mającej dla każdego coś miłego 😉

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w czerwcu – już w ciepłych, letnich temperaturach, pięknym słońcu a bez wakacyjnych tłumów i lipcowego deszczu 😉

Plażowanie, spacery nadmorską promenadą, relaks w hotelowych basenach – czego chcieć więcej? Wycieczek! Dlatego też podczas wczasów będzie możliwość uczestnictwa w dwóch wycieczkach fakultatywnych (osobno płatnych) – do Kołobrzegu oraz do Słupska.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – szczegóły poniżej!

 

Zapytaj o ofertę

OPIS IMPREZY:
CENA I ŚWIADCZENIA:
ZAPISY:

SARBINOWO: mała miejscowość letniskowa położona w województwie zachodniopomorskim, nieopodal Mielna. Piaszczysta i szeroka plaża nazywana jest jedną z najpiękniejszych nad Bałtykiem. Urlop w tej typowo letniskowej miejscowości można urozmaicić spacerami nadmorską promenadą, zwiedzaniem zabytków (neogotycki kościół, mur oporowy czy zabytkowa zabudowa rybacka) oraz poznaniem okolicznych atrakcji (np. latarnia w Gąskach, Ustronie Morskie czy Mielno).

HOTEL NAT*** SARBINOWO: położony zaledwie 100 metrów od plaży. Hotel posiada dwa baseny (wewnętrzny i zewnętrzny), windę, salę wielofunkcyjną, boisko do piłki nożnej, siatkowej i badmintona, plac zabaw dla dzieci, siłownię zewnętrzną. Nadmorski mikroklimat oraz przyroda zapewniają wspaniałe warunki do wypoczynku.

ZAKWATEROWANIE: pokoje 2 osobowe z możliwością dostawki z łazienkami, lodówko-chłodziarkami, czajnikiem bezprzewodowym, tv, darmowym wi-fi.

WYŻYWIENIE: śniadania i obiadokolacje w formie szwedzkiego stołu.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE: podczas wypoczynku proponujemy Państwu udział w dwóch wycieczkach fakultatywnych (osobno płatnych): do Kołobrzegu oraz do Słupska.

Cena regularna: 2200 zł/os.

Posiadacze karty „Klub Podróżnika Orinoko”: 2100 zł/os.

Dzieci 0 – 3 lat (z rodzicami): 150 zł/os.
Dzieci 4 – 14 lat (łóżko w pokoju 2- osobowym): 1750 zł/os.
Dzieci 4 -14 lat (dostawka w pokoju 2-os.): 1300 zł/os.

Dopłata do pokoju 1 osobowego wynosi: 420 zł

 

ŚWIADCZENIA:

– przejazd autokarem klasy LUX z/do Raciborza;

– 7 noclegów w Hotelu NAT*** w Sarbinowie;

– 7 śniadań i 7 obiadokolacji bufetowych;

– składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy;

– opieka polskiego pilota – rezydenta przez cały pobyt.

UWAGA: W obecnej sytuacji zapisy przyjmujemy na dwa sposoby:

1) W BIURZE; tak jak dotychczas
2) ZDALNIE; w takim wypadku prosimy najpierw o kontakt telefoniczny. Po podaniu przez Państwa danych do umowy – wyślemy do Państwa wypełnioną umowę (mailem), którą – po sprawdzeniu i zaakceptowaniu – odeślą Państwo do nas. Wszelkich wyjaśnień udzielamy telefonicznie!

RACIBORSKIE CENTRUM TURYSTYKI

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz, tel. 32 740 92 00

Pobierz ofertę PDF: WCZASY W SARBINOWIE

 


© ORINOKO Art & Travel