ZAGRODA ŻUBRÓW + WESTERN CITY 1 DZIEŃ

Pszczyńska to miasto które główną atrakcją jest m.in Zamek Książęcy wraz z otaczającymi ogrodami w stylu angielskim. Zwiedzanie obejmuje również Zagrodę Żubrów w której lekcja przyrodnicza przybliży wiadomości z zakresu edukacji przyrodniczej. W trakcie zajęć poznajemy żubrzą rodzinę, zachowanie tamtejszych zwierząt, zwiedzamy wystawy stałe oraz czasowe w budynku edukacyjnym oraz oglądamy film o historii żubrów pszczyńskich. Po ciekawej lekcji przyrody będzie czas na szaloną zabawę na terenie Parku Rozrywki TWINPIGS.

Zapytaj o ofertę

PROGRAM
ŚWIADCZENIA
OPCJE DODATKOWE
ZAPISY

• Pszczyna,

Zamek Książęcy (z zewnątrz) wraz z parkiem zamkowym,

Zagroda Żubrów, lekcja przyrodnicza – 1,5h, lekcja obejmuje zwiedzanie całego obiektu z przewodnikiem, wraz z ekspozycjami stałymi oraz film o żubrach,

ŻORY – Western City w Parku Rozrywki TWINPIGS wszystko jest możliwe! Można się stać kowbojem, Indianinem, poszukiwaczem przygód i złota. Pokonać ekscytujący parki linowy, bawić się w podchody w lesie, obejrzeć pojedynek rewolwerowców, pojeździć na kucyku, ale i na zapierających dech karuzelach.

 

Podany program ramowy to propozycja wyjściowa, która może ulegać modyfikacjom według życzenia zamawiającego. Ostateczny program zawsze ustalamy indywidualnie, tak by dopasować go do oczekiwań grupy: wieku i kondycji uczestników, profilu zainteresowań klasy/szkoły, oczekiwań rodziców i nauczycieli etc.

W celu zapoznania się z możliwościami rozszerzenia lub dokonania zmian w programie zachęcamy do przeczytania zakładki „opcje dodatkowe”. Jesteśmy także otwarci na wszelkie inne, również nie wymienione przez nas pomysły i sugestie dotyczące programu imprezy.

– Przejazd autokarem turystycznym klasy lux,

– opłaty drogowe i parkingowe,

– bilet wstępu oraz lekcja edukacyjna w Zagrodzie Żubrów w Pszczynie,

– nielimitowany bilet wstępu na wszystkie atrakcje do Miasteczka Westernowego w Żorach,

– opieka pilota przez cały czas wycieczki,

– bezpłatne miejsca dla wychowawców (1 miejsce na 15 osób) i kierownika wycieczki.

• Muzeum Ognia w Żorach: historia ognia i energii od czasów pradawnych do dziś. Ciekawa, edukacyjna wystawa multimedialna

W celu zapoznania się z ofertą cenową oraz rezerwacji terminu wycieczki, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

ORINOKO ART & TRAVEL

ul. Opawska 38 (na przeciwko E’leclerc), Racibórz,

tel. 32 740 92 00, 515 739 642

biuro@orinoko.pl


© ORINOKO Art & Travel